www.sudzibas.lv SAC Tērvete Bezatbildīga rīcība

SAC Tērvete - Bezatbildīga rīcība

SAC Tērvetes direktores bezatbildība pārkāpj visas robežas. Iestādē ir gan bērnu nodaļa,gan veco ļaužu nodaļa. No 5.septembra pusaudži paliek bez personāla uzraudzības pa naktīm,auklīte ir tikai piektdien,sestdien,svētdien. Ekanomē uz bērnu drošību. Administrācija personālu iebiedējusi,atlaidīšot no darba ja kāds ko teikšot.

Комментарии (6)

C CIA 19.09.2017

Ir traki tur, man pāris gadus atpakaļ māti sazāļoja tā, lai ... ...

J Juris_S 21.09.2017

Misija neatbilst darbiem. Rotājas ar pāvu spalvām... Slavē sevi kā vien var. Kauns un negods.Tālāk teksts no sac mājaslapas.
SAC „Tērvete” ar savu profesionālo darbību veido drošu sociālo vidi. Balstoties uz vēstures tradīcijās izveidoto pieredzi, misija ir nodrošināt cilvēkiem pakalpojumu kopumu ar augstu klientu apkalpošanas līmeni, augstiem kvalitātes standartiem un augstu darbinieku apmierinātības līmeni. Nodrošināt aprūpes institūcijā tādus apstākļus, kas raisītu cilvēkam māju sajūtu, un nodrošināt pakalpojumu, kas atbilstu cilvēka vajadzībām un tiesībām.

M Mārtiņš Brigzna 21.09.2017

:) Juris laikam ir padzīvojis Sacā :)

J Juris_S 21.09.2017

Pats par laimi neesmu dzīvojis,bet par nožēlu tur reiz dzīvoja mans onkulis,kas nu jau ir taisaulē

I Inga U. 23.09.2017

Cilvēkiem reizēm vajag likt atcerēties, ka mēs tomēr dzīvojam civilzētā valstī ar likumiem un noteikumiem, kuri ir jāievēro. Lai gan ar vien vairāk sāk likties, ka esam kaut kādā pilnīgā haosā un cilvēce paliek slimāka! Skumji.

A Alina33 05.10.2017

Žane Zigulaita pilnīga! Neviens nav iebiedēts, bet par šitādu, tikai Tevi vajadzētu nevis iebiedēt, bet atlaist!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы