www.sudzibas.lv S1.LV Preces neatbilstība

Решеноwww.s1.lv - Preces neatbilstība

Internet veikala www.s1.lv izvietotoie sludinajumi ss.lv un citur neatbilts ne cenam ne precei kas tur reali atrodoties. Atrodot sludinajumu ar velo trenazieri kas mani ieintereseja nolemu piezvanit un uzjautat par preces esamibu uz vietas jo sanak brauciens 90 km uz noradito majas lapa tel. Nr atbildeja cilveks kas apstiprinaja ka prece ir uzvietas un varot braukt pakalj, atbraucot uzvietas konstatejam ka ne shi trenaziera ne prechu kas izvietotas majas lapa nav ! Ta ka sanac nobraukt 180 km pavelti. Un meigina iemeret citas preces kas ir nezinamas izcelsmes

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 04.07.2017

Uzņēmuma s1.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

B

Комментарии (1)

K KALVIS FŪRMANIS 17.04.2018

Noteikti nekas nav šeit atrisinājies, ir 2018.gada aprīlis un nekas nav mainījies, ārprāts!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы