LV RU
www.sudzibas.lv S1.LV slikta apkalopšana

РешеноVelo veikals, Bruņinieku 73 - slikta apkalopšana

Pēc ss.lv reklāmas atradu šajā adresē pa diezgan lētu naudu auto krēsliņus , braucu skatīties, lieki piebilst, ka sagaidīju lielu vilšanos...ĻOTI LIELU !Pārdevējs runāja tikai krieviski, kad jautāju kaut ko par krēsliņiem, vienkārši pagriezās un aizgāja projām un uzsāka sarunu ar citiem pircējiem, stāvēju un gaidīju, kad tomēr šis pārdevējs pienāks pie manis vēlreiz,bet, pienāca cits, bet atkal lieki piebilst krieviski runājos, kad pavaicāju lai pastāsta kaut ko par krēsliņiem arī šis pārdevējs, pagriezās un aizgāja projām...vai nav Latviešu diskriminācija?
Neiesaku uz turieni nevienam doties, labāk veikala samaksāt par 10 ls vairāk, nekā doties uz kaktu veikaliem!

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 04.07.2017

Uzņēmuma s1.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

L

Комментарии (3)

Ausainītis 02.07.2012

Vajadzēja izteikt savas vēlmes angļu valodā.

J Jānis Ozols 03.07.2012

Darbs valsts valodas inspekcijai. Latviešiem tur nav ko rādīties. Lai krievu kantori bankrotē!

*Delfinka* 03.07.2012

;))) alergija uz latišiem...a kas tev par problemu, macies kaut neitralo valodu...es tagad runaju tikai krievu valoda, man ta ertak...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы