LV RU
www.sudzibas.lv S1.LV cenas/kvalitāte

velo tirdzniecība/bruņinieku 73 - cenas/kvalitāte

Meklējot vlosipēdu uzgāju mājas adresi www.s1.lv kur tiek piedāvāti Merida velosipēdi. Tika noskatīts Merida Julet pa 129 ls. Aizbraucot uz norādīto adresi apskatot visus velosipēdus nekur naradzēju Julet pa 129 ls. Atverot šīs tirdzniecības iestādes mājas lapu telefonā ,mēģināju parādīt pēc kā es esmu ieradies,uz ko saņēmu atbildi, ka tā neēsot viņu mājas lapa un par cenām neko nezinot! Parādīja man esošo velosipēdu dabā, kura cena ir 225 ls nevis 129 ls kā uzrādīts mājas lapā, bet cenu vēl var apspriest. Tikmēr ievēroju, ka kāds jaunēklis jau iegādājās velosipēdu ar atlaidi un preti saņema lietošanas manuāli bez čeka ,tādad garantiaj jau beidzās precei un PVN arī netiek maksāts. Sapratām ap ko grozās lieta un davāmies prom, bet izvēlēto preci iegādājāmies citā tirdzniecības vietā ar viesām garantijām,atlaidi,čeku un pirmo apkopi bez maksas. Iesaku šo vietu neapmeklēt, ja nevēlaties sabojāt sev velosezonu unģimenes budžetu.

Жалоба успешно разрешена Sudzibas.lv Admin 22.12.2017

Uzņēmuma s1.lv pārstāvji vairākas reizes mēģināja sazināties ar sūdzības autoru, lai atrisināt augstāk minēto situāciju. Visi mēģinājumi tika ignorēti, līdz ar to, sūdzība tiek atzīta par atrisinātu.

J

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы