www.sudzibas.lv S1.LV Mājas lapā un ss.lv sludinājumi tiek likti bez mēra, bet uz vietas no tā nekā nav.

S1.lv - Mājas lapā un ss.lv sludinājumi tiek likti bez mēra, bet uz vietas no tā nekā nav.

Mājas lapā un ss.lv sludinājumi tiek likti bez mēra, bet uz vietas no tā nekā nav. Apkalpošana gluži kā mazkačkā, krievi vien un, ja ar to nepietiek, vel prasa kaut ko pierādīt. Kur Tu vel lētākus atradīsi un mums viņi tika nopirkti, nav. Uz jautājumu kā lai tad nopērk noskatīto saka, ka jāzvana, kas arī nelīdz. Tā vietā lai nopirktu noskatīto, piedāvā tādu kirš izskatās, vai zagts, vai no pažobeles izvilkts.

Комментарии (2)

Dainis 28.06.2017

Tapēc jau tāda ss.lv eksistē jo cilvēki grib visu lētāk, līdz ar to pārdevējs nevar nopelnīt un pazeminās apkalpošanas kvalitāte un viss pārējais, gribi apkalpošanas kvalitāti, aizej uz normālu veikalu!

K KALVIS FŪRMANIS 17.04.2018

Biju 2018.gada 7.aprīlī, situācija TIEŠI TĀDA PATI, gada laikā nav mainījies it nekas! Netērējiet laiku un neejiet uz turieni!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы