LV RU

S1.lv - Atsauksme

Šodien iegādājos velosipēdu, kura cena mājaslapā bija lētāka nekā ierodoties uz vietas. Neskatoties uz to, pārdevēja attieksme un atraktivitāte atsvēra velosipēda cenas starpību, bija patīkami iepirkties, paldies par superīgo velosipēdu un pārdevēja dāvanu! Čeks tika izsniegts kopā ar garantijas talonu, viss kārtībā.

29.03.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (7)

E ErvinsT 29.03.2019

šis kantoris ir vienkārši šausmas - ss liek lētāk un uz vietas prasa dārgāk un nevis veikalā bet kkādā iekšpagalma ūķī ar pārdevēju kurš burtiski ņirgājas par pircēju

Z Zane Neilande 29.03.2019

Visi jau nevar Rīgas centrā biznesu bīdīt, kā ir tā ir. Man pārdevējs trāpījās ļoti patīkams,tie citi varbūt arī ņirgājas par pircējiem, un par cenām runājot, ja pērk jaunus velosipēdus un zin, ko pērk, cenas atbilstošas, man, piemēram, ar visu to, ka cena bija lielāka nekā mājaslapā, izdevās kāroto velosipēdu dabūt lētāk kā citur.

Pārdеvējs© 29.03.2019

Pārdevēju gadījumā nesauca Žanis Neilands?

Z Zane Neilande 29.03.2019

Kurā joku pulciņā jokus mācījies? Pārdevējs, lai kā viņu sauca, savu darbu izdarīja, piķi nopelnīja, i tu vari izpausties komentāru sadaļā, kā parasti.

Pārdеvējs© 29.03.2019

Kad jūs beidzot iemācīsieties sastādīt reālākas atsauksmes?

babikbd 29.03.2019

Interneta lāpā norādītās cenas neatbilst tām ko nosauc kad aizbrauc uz veikalu un prece arī pēkšņi vairs nav kaut gan pa telefonu dievojas ka ir uz vieta brauc tik pērc .. neisaku nevienam šito, lieki iztērēta degviela un laiks ... kaut tas kantoris izputētu!

Janis85 30.03.2019

fake news

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы