LV RU

Stomatoloģijas institūts - Pakalpojuma bērnam cena

Labdien, nezinu par ministrijas kompetenci problēmas jautājumā, taču īsti nezinu arī citu pie kā vērsties. Ja bērnam ir šķībi zobi, jāliek breketes, lai būtu taisni, un tas ir bērna interesēs. Pirms trim gadiem apmaksāju breketes vienam žoklim meitai, 400 euro. Šogad breketes jāliek dēlam, mazākā iespējamā Cena jau 500 euro. Kas un uz kāda pamata nosaka cenu breketēm bērniem tieši stomatoloģijas institūtā, un vai valsts tiešām nevar vismaz līdz finansēt brekešu izmaksas? Vai tad apgalvojums, ka bērniem Veselības aprūpe ir bez maksas ir tukša skaņa?
Ar cieņu Agnese Zemmere

07.08.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

C

Комментарии (3)

H hxik 07.08.2020

paskaties valūtas kursu. eiro vērtība krīt, cenas aug.

⛔️ 07.08.2020

Gribēji dzīvot kā Eiropā? Sapņi piepildās

R RXX 07.08.2020

https://dentalart.lv/pakalpojumi/ortodontija/ortodontiska-arstesana/#
“Ortodonts veic pacienta žokļu panorāmas uzņēmumu (pilnu žokļu un zobu rentgenu) un izvērtē kopējo zobu veselības stāvokli. Ja nepieciešams, pirms ortodontiskās ārstēšanas tiek veikta zobu labošana.
Tiek noņemts pacienta zobu nospiedums, lai detalizēti izvērtētu konkrēto sakodiena problēmu un izvēlētos piemērotāko brekešu konstrukciju problēmas risinājumam. Ortodonts kopā ar pacientu vienojas par ārstēšanā pielietojamo zobu brekešu veidu.
Nepieciešamības gadījumā pirms brekešu uzlikšanas tiek veikta zobu ekstrakcija.
Sagatavojot pacienta zobus breketes uzlikšanai, ortodonts tos nopulē, lai noņemtu zobu aplikumu, kā arī dezinficēšanas nolūkos apstrādā zobus ar folijskābi.
Ortodonts noklāj pacienta zobus ar speciālu saistvielu un nogaismo tos ar heliolampu (zilas gaismas polimerizācijas lampa), savukārt, uz gumijas plāksnītēm tiek uzlikts kompozīta materiāls, lai vēlāk nodrošinātu stabilu breketes fiksāciju uz zoba virsmas. Breketes tiek nostiprinātas uz pacienta zobiem un nogaismotas.
Ortodonts uz breketes uzliek lokus un nostiprina tos ar speciālām gumijām.”

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы