LV RU
www.sudzibas.lv RIMI Vadība un vēlreiz vadība!

Rimi - Vadība un vēlreiz vadība!

Nesaprotu vienu! Es tās veikala darbinieks, bet izturas kā pret lopiem! Nekad dzīvē neēsu zagusi un pat netaisos to darīt, bet mani apvainoja 50€nozagšanā kurā piedalībā pat tuvu nebiju! Svetlana astrauska un Ineta Bučmeja izsauca to saucamo drošības dienestu. Kameras apskatīja un tur nekā nebija. Gribētu saņemt atvainošanos parādā! Jo es nebūšu cilvēks, kuru viegli apmelot! Tā saucamā Silvija kas nekaunīgi apsaukā cilvēkus un domā ka ir varone! Lai iet un pakaras!

26.01.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Inese 26.01.2021

Gribētu lai šo smirdīgo gadījumu izskata!

I

Комментарии (2)

A Asdghklpjbcgh 05.04.2021

Tā saucamā Silvija ir nevis drošības dienesta darbiniece, bet gan ieliktenis ,kas dara to ko vadītāji grib lai viņa dara.. VVK var zagt, bet to viņa savā acu priekšā neredz.. viņa ir cilvēks, kas vienkārši palīdz tikt vaļā no Vvk nevēlamiem cilvēkiem..

I I 16.04.2021

Rimi vispār ir pabāls veikals

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы