LV RU
www.sudzibas.lv RIMI Slikts serviss un preces ar beigušu termiņu

Rimi - Slikts serviss un preces ar beigušu termiņu

Vakar (05,03,2020) bijām veikala rimi Krišjana Valdēmara iela 112, uz stenda ar zivim, bija lasis kuram beidzas derīguma termiņš (lasis 04.03.2020) iepakojums bija pietūcis. Mēs stāvejam lai pateikt to 5 minūtes un Ludzas viņus nākt, bet neviens nepievērsa uzmanību. Iznāk tā ka visu dienu šis zivs bija šajā ledusskapi, un cilveki kuri neskata uz termiņu to varēja viegli nopirkt. Pēc tam piegāja pie stendiem ar sieru, meginajam pajautāt par beztauku sieru, mums atbilde "es nevaru, man vajag nomazgāt vetrinu, man paliek stradat 40 minūtes, lasiet pati"bet cilvēks kurš jautajā pateic, ka viņš nezin latviešu valodu, tāpēc ka viņš no BaltKrievija. Visi darbnieki dusmīgi, viniem vajag nopirkt purni.

06.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (4)

Džozefīne 06.03.2020

Cilvēki, kuri neskatās termiņus, paši vainīgi. Tie, kuri seko līdzi tam ,ko pērk, neņems preci, kurai beidzies termiņš.

T Turkey901 06.03.2020

Izskatās, ka Jums pašai vajag uzpurni, ko var staigāt apkārt pa veikalu un riet visiem virsū?!

Saivii 06.03.2020

Iespeejams cilveekiem tur Rimi tik daudz nemaksaa,lai skraidiitu peetiit visiem deriiguma terminju,plus vienmeer atrasties kasee ,jo nekad jau nav labi. Taapeec, peetiet terminjus,sargaajiet sevi un savus miiljos un neskrieniet paardeveejiem baazties virsuu ar stulbiem jautaajumiem. Ir suudziiba- luudzu uz priekshnieciibu vai nu atpakalj uz Baltkrieviju.

Galīgi slimi lopiņi. Vazājas pa veikalu 22:14 fotografē preces un uzmācas ar debiliem jautājumiem. Ja. protams, es pareizi izlobīju no šī analfabētiskā tekstiņa.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы