LV RU
www.sudzibas.lv RIMI Pie ieejas nav cimdu

Rimi - Pie ieejas nav cimdu

2 reizes pēdējā laikā biju iegriezusies Bauskas rimi veikalā pionieru ielā un abās reizes pie ieejas nebija pieejami cimdi. Ja atruna ir tajā, ka cilvēki tos zog, tad vajadzētu nodrošināt apsarga klātbūtni netālu. Citādi viņš stāv kaut kur pašā stūrīti, ka tik kāds nepamana. Viņu. Dotajā brīdī veikala personāls arī pats par sevi nerūpējās. Varēja kaut vai uzņemties koriģēt cilvēku rīcību un tiem, kuri neievēro noteikumus vismaz mutiski aizrādīt.

30.03.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (7)

T Turkey901 30.03.2020

Ieej veikalā un nopērc cimdus, tad turpini iepirkšanos!

T Turkey901 30.03.2020

Vieņiem ir pienākums Jums tos nodrošināt vienmēr, visur un bez maksas?
Iespējas, ir mainīta likumdošana attiecībā uz tirgotavām?!

T Turkey901 30.03.2020

*viņiem

L Livva 30.03.2020

Kādas šausmas, jažepircējam nebija cimdu! Labi, ka sarkanais paklājiņš nebija aizmirsts izlikt. Nu, ja cimdi tik megasvarīgi, var taču nēsāt somā līdz. Kur problēma?

M macbeton 31.03.2020

Tas ir tavs uztraukums par RIMI?
Nevis krāpniecība ar cenām, bet kaukādi cimdi?
Nelien ārā no sava pansionāta, daune!

Kundzišs 31.03.2020

Vēlos izteikt sūdzību, atbraucu uz veikalu, bet pie ieejas nebija sarkanais paklājs ! Ja bail ka nozags, lūdzu norīkot apsargu!

S sannas 03.04.2020

Veikalam nav pienākums piešķirt cimdus. Varbūt arī tualetes papīru atplēst iedot? Kas zin, varbūt kāds nav pakaļu slaucījis pirms iešanas uz veikalu?
Katram pašam par sevi jādomā, drīz sāksiet pieprasīt par velti visu paņemt. Pēc tam cimdi visos kaktos mētājas. Dzīvnieki pat tā nedirš kur pagadās.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы