LV RU
www.sudzibas.lv RIMI Nestrādājošs etalons

Rimi - Nestrādājošs etalons

Express rimi Aspazijas Vecrīga nopirku 2 atsevišķus etalonus 14 februāri. Viens nestrādāja. Kad devos ar čeku, vecāka pārdēvēja noterēja manu laiku 15 min un beigas pateica ka etalons ir izlietots kaugan pat tramvaja šoferis pie kura gāju ar to etalonu teica ka viņš nestrāda. Pārdevēja pirms teksta ka etalonu jaunu nedos mana acu priekša saplesa etalona čeku un tad teica ka viņš ir izlietots. Rupja attieksme un neprofesionalitāte. Paldies rimi un Rīgas satiksmei.

16.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено Skapis62 16.02.2020

Loti gribētu lai pārdeveja sanem to ko pelbijusi. Baigaa varone ceku saplees un pasaka ka neko nezin.kad pateicu to ka versisos uz beztabu un sudzibam.lv vina teicauz prieksu.baigaa cilveku apkalposana. Pec vinas spriezot vienigais kas vinai interese irseedeet un piiraagus stuuket.

Sk

Комментарии (2)

BondsBonds 16.02.2020

Šī sūdzība ir izteikti aizdomīga un tendencioza. Talons nestrādāja, bet tu devies uz to pašu vietu. Loģsiksi tev jau bija jāatrodas vairākus kilometrus no tās vietas. Otrs, vai mēs zinām cik esi adekvāta persona, neuzmanība, ignorance, alkohols, narkotikas.

Janis85 17.02.2020

maybe e-talons bija pielikts pie skanera uzreiz pēc kāda cita, kurš arī noskenēja?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы