LV RU

Rimi - Meli

Neticiet rimi teiktajam par darbinieku algu palielināšanu!
Viņi ne tikai Nepalielina šogad algas, bet izrāda arī necieņu pret darbiniekiem, kuri riskē ar savu veselību un ierodas darbā šajā grūtajā laikā. Tā vietā, lai pieliktu pie algas, darbiniekiem tiek nogrieztas stundas!

Kauns, ka mūsu uzņēmums tā rīkojas ar darbiniekiem...

10.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

N

Комментарии (8)

⛔️ 10.04.2020

"Kauns, ka mūsu uzņēmums tā rīkojas ar darbiniekiem"... LOL, mūsu uzņēmums, kā tad

N Nervozais 10.04.2020

Domāju, kā no darbinieka puses...

⛔️ 10.04.2020

Jo lielāks uzņēmums, jo niecīgāks tu kļūsti

M Mego izmeklētājs 10.04.2020

Ja esat nostrādājis stundas par tām jums samaksās

A asdasd123 10.04.2020

"mūsu uzņēmums"

Rimi Baltic ir pārtikas un nepārtikas preču mazumtirdzniecības ķēde Baltijas valstīs, kura bāzējas Latvijas galvaspilsētā Rīgā. Rimi Baltic veikalu tīkls ir Zviedrijas mazumtirdzniecības kompānijas ICA AB meitas uzņēmums

BondsBonds 10.04.2020

Tak nēesi naivs. Tas ka palielina algu fondu nenozīmē palielina algas. Vienkārši darbinieku vairāk un jāpalielina kopējais grozs. Neviens krīzēs algas nepalielina.

T Turkey901 10.04.2020

"darbiniekiem, kuri riskē ar savu veselību un ierodas darbā šajā grūtajā laikā"

Jūs varat neiet uz darbu šajā grūtajā laikā un neriskēt ar dzīvību, bet gan paņemt bezalgas atvaļinājumu un sēdēt drošībā mājās, par to nevienu neatlaiž no darba!
Jāpriecājas, ka darbs vispār ir situācjā, kad katrs 2. paliek bez darba un iztikas līdzekļiem!

A aicis24 10.04.2020

Vismaz kāda alga šajā laikā.Mums vispār vakar pateica darbā,naudas nav,algas nebūšot un priecīgas lieldienas jums.Teica pēc lieldienām,bet no kurienes viņa uzradīsies,ja jai tagad vairs naudas nav.Un šādā situācijā tagad daudzas firmas ir nonākušas diemžēl.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы