LV RU
www.sudzibas.lv RIMI Krāpšana

Rimi - Krāpšana

Jauks pārsteigums! Nopirku Alfā Rimi torti 01.08.17. uz vāka bija termiņš 03.08.17... uzdāvināju jubilārei, bet diemžēl, nebija baudāma, jo bija absolūti veca, ar pilnīgi noteiktu rūguma pakāpi, par svaigu grūti nosaukt...līdz ar to abšaubāms uzlīmētais termiņa datums. Ieteikums, ja dodaties ciemos un nevēlaties negaidītu pārsteigumu, nepērciet RIMI piedāvātās tortes, nepatīkami rūgta pieredze...

V

Комментарии (3)

Dainis 03.08.2017

Veikalam kurš dienā apkalpo tūkstošiem klientu visādi var gadīties, neesmu novērojis šādas problēmas sistemātiski pie viņiem, viss vienkārši negribat problēmas , ejat uz maiznīcu un uz pusi dārgāk taisāt uz pasūtījumu..

"Viens_no " ir nekaunīgs melis! Regulāri iepērkos Rimi, un tortes visbiežāk arī iznāk iegādāties tieši tur, jo viņiem ir ļoti patīkamas atlaides jubilejās. Tā, ka savus "apšaubāmos" ieteikumus atstāj sev!

V Viens_no 07.08.2017

Jautra atbalsta grupa nolasījusies RIMI tīklam:)) Žēl, ka ar "gardo torti" neradās iespēja padalīties tieši ar jums.
Nākamreiz šādu gardumu nosūtīšu RIMI Mārketinga daļai.
Ar cieņu, "Viens_no"

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы