LV RU
www.sudzibas.lv RIMI Apkalpošana

RIMI Bauska - Apkalpošana

Labdien!
Vairākkārt esmu/-am saskārUšies ar problēmu Bauskas rimi, pionieru ielā.
Ir tur veikala kases, ir informācijas centrs ar kasi. Ir tā, ka, vairākkārt, pieejot pie info centra kases, pārdevējas apkalpo no veikala pienākošos klientus (kuriem tomēr būtu jādodas uz veikala kasēm) un uzmanību nepievērš tiem klientiem, kuri pienāk, lai nopirktu info centrā esošos produktus (latloto biļetes, cigaretes u. C.) . Aizrādot pārdevējām, saņemam atbildes - - mums tak ir Rinda no veikala! Mūsuprāt primāri ir jāapkalpo tie klienti, kas vēlas iegādāties preces, kas izvietotas info centrā. Man-mums liekas un esam pārliecināti, ka tā pārdevējas Bauskas rimi ir jāpāraudzina... Nezinu/—ām vai jānorāj, jānoper, bet tā tas nedrīkst turpināties! Ceru/-am, ka sapratāt problērmu

08.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (5)

Tu Turkey901 08.02.2020

Jūs pašu "jāpāraudzina... nezinu/--ām vai jānorāj, jānoper", jo info kase kā reiz tādiem maziem pirkumiem ir domāta, cigaretes, biļetes, priekšapmaksas kartes, utt., taču ir dauedz tādi pārgudrīši, kuri peras uz info kasi ap pilniem produktu ratiem, kurue, diemzēl, nevar aizdzīt prom, lai gan vajadzētu!

BondsBonds 08.02.2020

Tā rinda domā ka viņiem vajag. Tava rinda domā ka mums vajag. Bet pārdevēja ir viena. Atliek saprast un poeņemt.

Džozefīne 09.02.2020

Kurā brīdī sākās šitas bullshits ''aizrādīt pārdevējai''? Tu tur nestrādā, tur tur esi tikai pircējs, tev nav tiesību aizrādīt vai norādīt, kā pārdevējai darīt savu darbu. Stāvi rindā kluss un gaidi savu kārtu, ja nepatīk, tad cigaretes vari nopirkt arī kaut kur citur.

Rimi ir pilnīgi nospļauties par tavu prātu un tavām domām. Priekš tāda lielveikalu tīkla tu esi zemāk par 0, ar savām cigaretēm jeb azartspēļu atkarībām. Tā ka ja kaut kas nepatīk - lasies!

An Andro123 10.02.2020

Ventspils RIMI, Inženieru ielā - jau 2 nedēļas Vegānu/Veģetāru stends stāv tukšs un netiek papildināts.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы