Rīgele bērnudārzs - Slikta attieksme

Vasaras sākumā, aizgājām uz šo iestādi, lai pieteikt bērnu bērnudārza. Gaidījām līdz rudenim, no bērnudārza nebija atbildēs. Beidzot, kad sākam zvanīt katru dienu un atgādināt par sevi, mums nozīmēja tikšanu, lai paskatīties uz bērnu.
Aizgajām, 40. Min pedagogs ar bērnu aprunājas. Pēc izgāja in teica: - kā bērna klātbute, viņa nevar mums izsastit vai der bērns bērnudarzām vai nē!... Teica, kā piezvanīs tuvākajā laikā... Bet... Pagāja jau 2. Ned - klusums... Kopumā gaidījām 5 mēnešus ar cerību tikt bērnudārza... Tikai pazaudējam laiku un nepateicamies nekur citur.
Bērnudārzs pozicionējas, kā Montessori ar speciālistiem šajā jomā, ir piemērots visiem bērniem, bet nē... Viņi izvēlas bērnus, kuri visu mak darīt: ēst, ģērbties, runāt un t. T. Laikam, lai mazāk apmācīt, jo nav ieinteresēti. Gada laikā no bērnu dārzā aizgāja 5 audzinātāji! Ir vērt padomāt lieku reizi, vai vērts iet uz turieni un maksāt milzīgu naudu ne par ko...

M

Комментарии (5)

MURAKAMI 19.10.2021

"tikai pazaudējam laiku un nepiteicamies nekur citur."
Jūsu stulbumi un muļķības - ir tikai jūsu problēmas.
Vienmēr jāmeklē otro variantu.

M marta 1990 19.10.2021

Es uzrakstiju ka gaja mums,konkretaja situacija. Tas nav mulkibas un stulbums.Ja jusms bebija dada situacija, tad loti labi, lai veicas gudrineice)

MURAKAMI 19.10.2021

"Ir vērt padomat lieku reizi, vai vērts iet uz turieni un maksāt milzīgu naudu ne par ko..."
Pie tā, zinot šo faktu, jūs grasījāties tur bērnu mācīt. Pārlasiet ko uzrakstīju iepriekšajā atbildē un viss būs vēlreiz saprotams.

M marta 1990 19.10.2021

Ja grasijamies bernu tur macit, jo sapulce izskatijas viss ok, bet kad aizgaja lidz darisanai,tad =0

E eksperts1 19.10.2021

Vēl viens arguments kāpēc pamuļķiem nevajadzētu vairoties.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы