Rīgas satiksme - Slikts serviss

Vakar apskatot 13 trolejbusa ierašanās laiku Grīziņkalna pieturā ir skaidri rakstīts ka tas ierādīsies 19: 07, bet pat pēc 6min nebija ieradies. Par cik nebija laika nācās izmantot citu pārvietošanās līdzekli uz kuru jātērē ievērojami vairāk naudas. Ko jūs protams neatmaksāsiet jo tā tak nav jūsu vaina ka jums tur bardaks. Sakārtojiet vienreiz savu bardaku.

30.03.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

G

Комментарии (5)

J Joji1337 30.03.2023

Tak nokarto satiksmi pilseta un pec tam jau vari runat. Tas nav taču ta ka vaditajs vnk kaut kur stav, un doma: Ajj, nebraukšu tagad uz to pieturu, pastavešu vel 20 minutes pie luksofora. Iesledz galvu, speciali uz vairakam pieturam ir rakstits, ka del satiksmes transports var kaveties

Laikam esi nedaudz no Mēness nokritusi.
Tas tik vēl trūka, ka tev kaut ko atmaksās. Tā jau strādā ar zaudējumiem, jo daudzi brauc "pa zaķi".

Good Intentions 30.03.2023

Vienu reizi kaut kas ne tā uzreiz bardaks un sūdzība. Nekas, ka visas iepriekšējās reizes viss bija kārtībā. Pat ja nebija, tad transportu var ietekmēt dažādu blakus faktori.

Sardele 23.04.2023

Denis, ja reiz valsts liktenis, kurā tu dzīvo, tevi absolūti neinteresē, varbūt ir vērts pārcelties citur un tur kādu pamācīt dzīvot?

G Gulbenietis 23.04.2023

Deniska - vafļors

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы