LV RU

Rīgas satiksme - Slikts serviss

Labdien.
Gribu izteikt nopēlumu un patiesu sašutumu par 3. Autobusa nr. 69515, kas brauca 23.01, ap plkst.
9: 00 virzienā no Stockmannuz brīvības ielu, vadītāju. Autobusa šoferis acīmredzot sevi bija iedomājies
kā sacensību dalībnieku, jo gan ātrums, gan visas bremzēšanas pie luksoforiem tika veiktas kā f1 trasē. Rezultātā es izsitu plecu, kas tagad ir zils un sāpīgs, kāda vecāka kundze ar visiem tirgus maisiem līkumā no Merķeļa ielas uz brīvības ielu novēlās ejā. Tādu marazmu sen jeb vispār neesmu redzējis. Brīvības ielā ātrums tika attīstīts līdz apm. 90km. Stundā!
Ja Rīgas satiksme prasa dotācijas un draud ar biļešu cenu kāpumu, lai vispirms nodrošina adekvātu personālu, jo šodienas ''lidojums'' bija tik ekstrēms, ka šīs blēžu firmas pakalpojumi ir nebaudāmi, pat bīstami!

Da

Комментарии (3)

Me Mego izmeklētājs 24.01.2020

Pirmkārt autobusä brauciena laikā jāturas .otrkārt autobusa nummuru un rigassatiksme izskata gps rādijumus

Džozefīne 26.01.2020

3. autobuss jau n-tos gadus tā braukā, it sevišķi, kad ir tuvāk bolderājai. :)

Da Dalī 26.01.2020

3.maršruta autobusa sadegšana ar 25 pasažieriem salonā ir tikai bēdīgās sāgas turpinājums par Rīgas Satiksme saimniekošanu
un nelikšanos ne zinis par pakalpojuma līmeni ! ''Vairāk patīkamu braucienu'' sauklis skan kā murgains atgādinājums vārdu -''uzmanieties,braucot mūsu transportos jūs apdraudat sevi un citus'' vietā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы