www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Slikta autobusa vadība

Rīgas Satiksme - Slikta autobusa vadība

Braucot 3 autobusa šodien, plks. 20:43 Nr78171
Vadītājs vispār nerīkojas par pasažieriem. Bremzēja katru pieturu un katra regulējama krustojumā tā kā es vispār lidoju šeit salonā. Mazs bērns bernuratā bijis pamodojusis no šā vadības. Un tas bija visu laiku. Es braucu no viena galapunkta līdz otrai un nevienu pieturu viņš netraucēji mierīgi. Ārprāts!

2 ч назад

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

N

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы