LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Par ko tieku sodīts?

Rīgas satiksme - Par ko tieku sodīts?

Esmu pensionārs un nesaprotu par ko tieku sodīts, jautājums par tam bezmaksas bīļetem ko mums noņema, apsurds un diskriminācija vakar braucu pie ārsta iztērētāju 4,60 eiro jo lai nokļutu līdz ārstam jāizmanto 2 transporti turp un atpakaļ kopa 4,60 eiro, tai pat laika vakar visi rīdzinieki brauca par brīvdienu tarivu 60 centiem? ! Tā nu sanāca ka mana pavadoša persona izķernaja 1,20 eiro bet es 85 gadus vecs pensionārs 4,60 eiro, paldies valdība, ar kuru galu domājat?

17.05.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

V

Комментарии (14)

N Nils37 17.05.2020

sesat majas un viss lidz bridim kamera tajaunos jo ja paliek pa visam slikti sauca arstu uz majam,jo tada sajuta ka jums nav kads tuvinieki kas varetu apamaksat

V vecais otto 17.05.2020

kapec kādam būtu jāpmaksa. sedi pats māja , ja nau ko teikt tad nerakti, bija jabrauc jo pienakusi rinda uz tomografiju, , zobarstu ar uz majam muļķi sauksi?

N Nils37 18.05.2020

Tu laikam vecais pratu galigi iskukojis esi visu var parlikt, ja ir nepieciesamiba loti liela tad avr kautka izgrozities neticesu ka tev nav radinieku kas varetu mierigi ar masinu tevi aizvest vai kamini jepkurs, beyt ta skriet tApec ka Rinda pienaca ar nav prata darbs tava vecuma it seviski

M Mego izmeklētājs 17.05.2020

Ridziniekiem ari ir nonemti brīvdienu braucieni

V vecais otto 17.05.2020

pensionāriem noņemti visi braucieni, jāmaksā kā tūristiem utt:((

A AlEl 17.05.2020

Stundas braucieni nav atcelti, jau jau esat rīdzinieks, tad diezgan loģiski, ka arī tā rīdzieniek kart Jums ir. Neticu, ka stundas laikā nevar aizbraukt uz to slimnīc
P.S. rīdzieniek brīvdienās brauc pa 1.15€, jo 0.60€ tika noņemts.
P. S.S. Lētāk būt ar taks braukt.

V vecais otto 18.05.2020

aie, nemuldi ja nezini pensionariem ir acelts viss,, talons bloķets, ja gribi kur braukt tad perc biļeti pa 1,15, eiro un tur nav nekadu stundas braucieni,, ko komentejat ja nesat lietas kursa?

V vecais otto 18.05.2020

aie visi citi Rīdzinieki brivdienas brauc , pa brivdienu tarivu 60 centi,

S sgv 18.05.2020

Pasakiet paldies SC, kas izzaga Rīgu un Rīgas Satiksmi, tagad maksāsiet visi

Kāds šai ņaudēšanai būtu sakars ar sodu?! Savā vecuma egoistiskajā marasmā varbūt padomā arī par tiem cilvēkiem, kuriem ikdienā ar sabiedrisko transportu ir jānokļūst darbā. Viņi brauc par pilnu maksu, bet ja transports būtu regulāri pārpildīts ar pensionāriem un skolniekiem, kas brauc par brīvu? Kāpēc viņiem būtu jāriskē ar savu veselību Par ko? Tām pašām medmāsām un sanitārēm, pārdevējām un krāvējiem, bez kuriem ikdienas dzīve nav iedomājama. Tas būtu taisnīgi pēc tavām domām? Nabadziņš, samaksāji 4,60 par braucienu pie ārsta. Bet nez kāpēc tie, kuri šādu pašu summu maksā katru dienu braucot uz darbu, tik ļoti nečīkst. Un par ko viņus soda?!

A AnnaPanna 18.05.2020

Ļoti labi,ka pensionāriem ir noņemtas atlaides. Citādi brauc tikai braukšanas pēc no rīta līdz vakaram,bet tiem,kuriem tiešām jābrauc uz darbu un no,jāspiežās pārbāztā transportā tikai tāpēc,ka pensionāriem mājās darīt nav ko.

A Artūrs Dante 18.05.2020

es vienmēr esmu uzskatījis, tajā pat laikānenoliedzami piekrītot, ka pensionāri ir mazāk aizsargātā sabiedrības sociālā daļa un ir pelnijusi sociālās atlaides un priekšrokas, bet UZSKATU, ka pensionāriem pat ne pandēmijas periodā, laikā no 7-11 un 16-18 ir jāmaksā pilna maksa par braucienu.
Ikdienā izmantoju automašīnu, bet, protams, ka esmu braucis ar sabiedrisko un stundās, kad darba ņemēji brauc no/uz darbu tranports ir piebāzts, tajā pat laikā uz 70% sastāvot no pensionāriem.
Pensionāri nevīžīgi izmanto bezmaksas braucienus laikā, kad to nevajadzētu darīt.

B Big brother 18.05.2020

Drīz vairs nebūs neviena pensionāra, pēc Covid-19. Lai tak pabraukā pēdējās reizes

I Inese Zemniecītе 18.05.2020

Kā tu, vecais āzi nesaproti? Tā ir motivēšana pensionāriem palikt mājās Covid-19 pandēmijas laikā.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы