www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Neiespejama bilesu iegade

Rīgas satiksme - Neiespejama bilesu iegade

Biletes autobusos nav iegadajamas, ari ne visas pieturas tas nav noperkamas. Ne visiem ir iespeja ielikt aplikaciju telefona lai nopirktu bileti. Ari pietura nekur informacija nebija uzlikta ka autobusa nevar iegadaties bileti. Nekur citur Eiropa sadi ierobezojumi nav sastopami- vienmer ir iespeja iegadaties autobusos biletes gan skaidra nauda, ar karti vai tiem kas brauc regulari caur aplikaciju.
Nebiju sen Latvija bijusi, nacas braukt ar autobusu, un bija soks kad nevareju nopirkt autobusa bileti. Man nav interneta dati telefona, tadel aplikaciju uz vietas nevareju ieladet. Tas ir loti mulkigi ka cilvekam jaskraida rinki un jamekle kur var nopirkt bileti ja nav aplikacijas, ko butu ari mulkigi turet telefona ja vajadziba braukt ir tikai vienu reizi. Sis serviss ir loti nedraidzigs cilvekiem kas reti brauc ar Rigas Satiksmes transporta lidzekliem un turistiem, varbut vienigi tas ir ertsRoga dzivojosajiem kas regulari so transortu izmanto.

06.07.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

L

Комментарии (2)

T taisnibascinitajs3 06.07.2022

Barselonā arī nevar pie vadītāja nopirkt, ar Covid parādīšanos ir samazināts cilvēku kontakts gan Eiropā, gan Pasaulē un izdomāti ērtāki veidi kā norēķināties. Tas ka pirms atbraukšanas uz Latviju nepainteresējāties kas un kā jādara, jau ir Jūsu problēma.

Good Intentions 07.07.2022

Tā ir, kad neseko aktualitātēm un nevajag rakstīt aplamības, jo eiropā arī ir šādi ierobežojumi. 4 Aplikācijas(Rīgas satiksme, Mobilly, Narvesen LV, Transact Pro.), interneta veikals, tirdzniecības vietas, biļešu automāti atsevišķās bankas kartēs ir ieviests. Galīgi jau izlaidušies. Labi vien ir, ka nepārdod šoferi, gan laika, gan drošības apsvērumu dēļ.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы