www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Mūžīgā kavēšana

Rīgas satiksme - Mūžīgā kavēšana

Katru reizi 46. Autobuss kavē uz 10-15 minūtēm. Cilvēki plāno savu laiku, jo bieži izmanto pārsēšanos, lai tikt uz darbu, mācībām, uz vilcienu. Vai nav vieglāk sarakstā likt kursēšanas laikus uz 10 minūtēm vēlāk? Jo cilvēki stāv aukstumā, zem lietus, zem sniega un beigu beigās tāpat nokavē uz skolu, vai darbu. Saprotu, ka ir dažādas situācijas uz ceļa, bet nu ne katru dienu un katru atnākšanas laiku!

06.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (3)

AEW 06.09.2021

Kā vienmer atbild RS support: kāmēr neesi iekāpis autobusa un pikstinājis e-talonu, mēs Jums neko neesam pārādā...

B barbaram 06.09.2021

Tas pats ari 56 autobusam! nekad neatnak laika 10-15 minutes regulari kave! Zvanits uz RS ari piedavats likt kursešanas laiku velaku bet atbild ka roboti, pat neklausas problemu, tikai stulbas dziesmiņas par sastregumiem.

N Natalija Petrova 07.12.2021

Piekrītu par autobusa saraksta izmaińu nepieciešamību, konkrēti esmu saskārusies ar 46.autobusa kursēšanas laikiem. Manā pieturā no rīta sarakstā norādīts pienākšanas laiks - 07:20, parasti kavē 7-10 minūtes, un 07:50 - 12-17, šodien salā - 15 ar bērnu stāvējām 22 minūtes (sniegs kā 3.dienu jau nekrīt). Rīgas satiksmei ir kaut kāds nelogisks algoritms saraksta sastādīšanai, vai drīzāk nav algoritms. Laiks starp pieturām ir salikts vienādi brīvdienās, darba dienās, no rīta (sastrēgumu laikā) un pa dienu. Protams, ka tas neatbilst faktiskajam, jo to stādot, netika ievērota satiksmes intensitāte dažādos laikos. Skaidrs, ka ne resursu, ne vèlèšanās kaut ko mainīt nav, tāpēc vajag pašiem iet uz pieturu vēlāk, zinot, cik ilgi autobuss parasti (vai vienmēr) kavē.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы