LV RU

Rīgas satiksme - Krāpšana

Narvesen veikali sāk strādāt tikai no plkst.6.30. Autobusos kartes nepieņem. Tādēļ nolēmu mēnešbiļeti papildināt no uzņēmuma mājaslapas izmantojot internetabanku. Mājaslapā nebija brīdinājuma, ka mēnešbiļete nebūs pieejama uzreiz, bet tiks ielādēta e-talonā tikai pēc divām dienām o_o. Man jābrauc ar daudz transportiem tādēļ griezos pie Rīgas satiksmes un lūdzu lai man aktivizē mēnešbiļeti ātrāk, jo man tās divas dienas dārgi izmaksā. Viņi informēja, ka tas nav iespējams, jo esmu pircis mēnešbiļeti izmantojot internetbanku un jāgaida divas dienas. Man liekas tas nav normāli, ka par tām divām dienām informē tikai pēc tam, kad biļete jau ir nopirkta.

10.06.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

H

Комментарии (5)

Miss_Kaprīze 10.06.2019

Manuprāt, vnk ir jāprot lasīt :) Sadaļā E-talona saturs, pēc autorizēšanās, pat ja vēl neesi papildinājis ir rakstīts "Informējam, ka interneta veikalā iegādātās biļetes automātiskā ielāde viedkartē notiek divu dienu laikā". Saprotams, ka Jūs pat nedomājāt, ka papildināšana caur internetbanku var ilgt tik lielu laika posmu, taču tā nav krāpniecība, jo uzņēmums par to INFORMĒ cilvēkus. Tas, ka Jūs to neizlasījāt pirms biļešu iegādes nenozīmē, ka tāda uzraksta vispār tur nav =)

H HJK198 10.06.2019

Paldies par atbildi, Rīgas satiksmei vajadzētu ievietot šo pašu brīdināju arī tiem, kas lieto rīdzinieku kartes. Es papildināju savu e-talonu no mājaslapas https://www.ridziniekakarte.lv/ un tāda veida brīdinājumu es nevaru atrast. Tas ir patērētāju tiesību pārkāpums. Tai informācijai jābūt redzamai pirms tiek veikts maksājums. Nevis ievietotai pilnīgi citā majaslapā.

T TavaMamma 10.06.2019

Šoreiz gan RS nav vainīgi. Jāpērk laicīgi tā biļete , jau jau izmantojat vairākus transportus. Vai arī dienas laikā iegādāties citur un pieteikt naudas atgriešanu. Šeit tiešām ir vienkāršāk atrast risinājumu , nekā meklēt problēmu.

B BK 10.06.2019

Pati vainīga esi.

J Jānis Adijāns 12.06.2019

Tas tiešām ir appisiens. Cilvēks samaksā par biļeti, nauda tiek paņemta tomēr ja būs kontrole, tad izpisīs visos caurumos. Nevienā pasaules vlastī tādu appisienu neemsu redzējis. Ja pērc internetā, tad ir jābūt uzreiz vai sliktākajā gadījumā - dažās minūtēs.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы