LV RU
www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Kontrolieris - Jegors Guterovs

Rīgas satiksme - Kontrolieris - Jegors Guterovs

Kontrolieris alkohola vai citu vielu ietekmē iet uz darbu un ir neadekvāts. Mans e-talons nebija nopīkstējis, pie kā pats esmu vainīgs, taču šādu attieksmi neesmu pelnījis. Pirmkārt, kontrolieris bez nepieciešamības mani aizskāra fiziski.
Otrkārt, viņam bija grūtības saprast un piefiksēt manu teikto. Un visbeidzot treškārt bez atļaujas konfiscēja abus e-talonus, no kuriem vienā vēl bija braucieni. Neapšaubāmi varu teikt, ka Latvijā sabiedriskā transporta nozarē ir bardaks un personāls vienmēr, pēc manas pieredzes, ir bijis necilvēcīgs. Autobuss jau kavēja 20 minūtes un vēl pateicoties šim gadījumam, darbu esmu nokavējis. Tuvākajā laikā neplānoju tērēt savu naudu uz Rīgas satiksmes neprofesionālajiem pakalpojumiem.

17.07.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

J

Комментарии (1)

D Džumbo 17.07.2020

Tā kontroliera vietā es vērstos tiesā par to, ka apvaino, ka ir lietojis alkoholu vai narkotikas. Viņi pirms darba tiek pārbaudīti. Un soda kvītī, ko pats esiet ielicis, rakstīts, ka jūsu personība noskaidrota pie policijas, tātad tur klāt bijusi arī policija. Kāpēc tam policistiem neziņo jāt, ka kontrolieris ir piedzēries? Jo viņi pārliecinātos, ka melojat?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы