www.sudzibas.lv Rīgas Satiksme Izkapšana tikai pa otrajam durvim

Rīgas satiksme - Izkapšana tikai pa otrajam durvim

Šodien braucu maršrutā Ziepniekkalns - Ķengarags 60 autobuss. Iekāpšana pa pirmajām durvīm nu ok. Kad pienāca mana pietura gāju uz pirmajām durvīm, biju pārliecināta, ka atvērs. Šoferis apstājās, bet durvis vaļā never, jautāju kur problēma? Redz izkāpšana esot tikai pa otrajām durvīm, es lūdzu lai tak laiž ārā. Vadītājs vēl pateica, ja esmu tik stulba, ka nezinu viņu kārtību, lai daru ko gribu viņš durvis vaļā nevēršot, un sāka braukt. Es nepadevos lūdzu lai vismaz atver citas durvis, vēlos izkāpt. Ar lielām grūtībām tiku ārā no šī autobusa. Esmu vīlusies, ka šādi izturas pret pasažieriem vai grūti bij atvērt durvis?

Комментарии (4)

BondsBonds 29.01.2020

Esmu apmierināts ar jauno sistēmu. Ir kir apsēsties, nesmird, zombiju nav.

F Flint 30.01.2020

Redzams, tu esi tās RS vadītājs :)
Neko labu par šo jaunumu pateikt nevaru - sūdzās visi. Pie tam vadītāji tagad skraida pa salonu aiz zaķiem nevis dara savu darbu. Žēl ka alternatīvas nav, tikai ar kājām..

"Redzams, tu esi tās RS vadītājs :)" - ja tev kaut kas tāds ir redzams, steidzami apmeklē narkologu jeb psihiatru!
"Neko labu par šo jaunumu pateikt nevaru - sūdzās visi." - sūdzās tikai tie, kas pieraduši braukāt pa brīvu. Un tagad tāda netaisnība - jāmaksā
"Pie tam vadītāji tagad skraida pa salonu aiz zaķiem nevis dara savu darbu." - un kā tu esi tik informēts par vadītāju darba pienākumiem? (Redzams, tu esi tās RS vadītājs :)) Ja vadītājio tikai skraidītu pa salonu, autobuss stāvētu uz vietas!
"Žēl ka alternatīvas nav, tikai ar kājām.." - bomžiem tiešām nav alternatīvas. Normāliem cilvēkiem ir - personīgais auto, maršruta taksometri, taksometri, velosipēdi, elektroskūteri.

I Ieva 19.06.2020

Jā un žēl ka 60.autobuss neiet vismaz līdz Dolei, jo tas krustojums ir brīvāks no mašīnām un ērtāk pasažieriem. "Vairāk patīkamu braucienu!"

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы