LV RU

4.autobuss Piņķi - Rīgas satiksme

Pārsteidz Rīgas satiksmes autobusa maršruts 4. no Piņķiem uz Abrenes ielu.
No Piņķiem šis autobuss izbrauc darba dienās jau 5.15 un tas ir autobuss kurš viss agrāk no visiem autobusa maršrutiem izbrauc ārā no sava galapunkta pieturas.
Brīvdienās, kad visi Rīgas satiksmes autobusi, tramvaji, trolejbusi izbrauc no saviem galapunktiem par pusstundu, vai stundu vēlāk, jo tās ir brīvdienas, tad šis 4. autobuss no Piņķiem izbrauc jau 5.20.
Kāda problēma? Hmm, vispār Piņķi atrodas Babītes pagastā un tā nav Rīgas teritorija, bet gan Babītes un Piņķi atrodas 19 km attālumā no Rīgas pilsētas. Redz, uz kaut kādiem Piņķiem kas neatrodas Rīgas pilsētas teritorijā, jau autobuss brauc pašā rīta agrumā, bet Rīgā un tās rajonos sabiedriskais transports brīvdienās izbrauc daudz vēlāk. Kādā sakarā, dāvā atlaides kaut kādam ciematam Piņķiem, ja pašā Rīgā iedzīvotājiem jāgaida ilgāk tie visi tramvaji, autobusi, trolejbusi? Kur ir taisnība pret rīdziniekiem, ja viņu transportu atvēl no rīta nevis to pilsētai, bet kaut kādiem ciematiem ārpus Rīgas???

I

Комментарии (11)

. .... 06.11.2011

Nu un??!?!? Tev zheel?!??!?

D deeeeet 07.11.2011

vispar babīte un piņķi ir rīgas rajons karti pamācies. un vispar kada šķirba ja nepatīk kā staiga sabiedriskais noper personigo auto vai staiga ar kājām cik agri vien velies

K Kuu 07.11.2011

Ja cilvēks slims, tad jaiet pie ārsta!

Kur ir problēma? Autobuss izbrauc agri, lai ari Babītē, Zolitūdē/Imantā un Āgenskalnā būtu pietiekoši agri, jo ceļā ir gandrīz stundu!

A Alla 07.11.2011

Jautri :-))))

J Joker 22.07.2012

Tavai zināšanai - Babītes pagasts par šo te braucienu uz Piņķiem maksā Rīgas Satiksmei + braucēji pērk biļetes. tas ir bizness, un nevienam tavs apkopējas viedoklis NEINTERESĒ!!!(sorry, bet par to apkopēju es spriežu pēc tava skaudīgā kometāra, un pēc laika, kādā Tev jādodas uz darbu )

Nebāz savu netīru degunu otra tīrajā pakaļā! Nevajag? Nebrauc!!

[email protected] 11.09.2018

Šā gada 1.janvārī stājusies spēkā jauna kārtība,

Ja 4.autobusa maršruts nodrošina plašu tiešo savienojumu ar vairākiem Rīgas mikrorajoniem,

[email protected] 11.09.2018

Lai tu jums ietu caur Zolitūdi vai Imantu.4.autobuss.

Girts Armanvs 12.12.2018

43.autobusa maršrutu "Rīga-Skulte".

Girts Armanvs 12.12.2018

Pēdējo gadu laikā pasažieru skaits 32.autobusa maršrutā ir samazinājies par 22% - 2009.gadā vidēji mēnesī pārvadāti 22 433 pasažieri, bet 2012.gadā - 17 436 braucēji. Lai samazinātu zaudējumu apjomu, tiek piedāvāts slēgt 32.autobusa maršrutu, vienlaikus

Girts Armanvs 12.12.2018

43.autobusa maršrutam visos reisos veicot iebraucienu Piņķos.

Vienlaikus 43.autobusā ne tikai tiktu palielināts reisu skaits, bet arī veiktas izmaiņas maršrutā, nodrošinot Piņķu iedzīvotājiem iespēju piekļūt gan sporta centram, gan mācību iestādēm, gan arī tuvākajai lielākajai apdzīvotajai vietai - Skultei, kuru patlaban ar Piņķiem sabiedriskā transporta maršruti nesavieno. Slēdzot 32.autobusa maršrutu un veicot izmaiņas 43.autobusa maršrutā, šādu savienojumu būtu iespējams nodrošināt, kas uzlabotu ne tikai piekļuvi sabiedriskajiem centriem, bet arī bērnu drošību ceļā līdz mācību iestādēm. Minētās izmaiņas 32. un 43.autobusu maršrutos atbalstot gan Babītes novada, gan Mārupes novada pašvaldības.

Kopumā četros maršrutos tiks veiktas izmaiņas, tos pagarinot, lai padarītu pieejamākus iedzīvotājiem.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы