www.sudzibas.lv Rīgas Jāņa Poruka vidusskola Krāpšana, skolēnu pusdienu pakas

РешеноRīgas Jāņa Poruka vidusskola - Krāpšana, skolēnu pusdienu pakas

Kā jau zināms skolēniem būtu jāsaņem pusdienu pakas, ar mazo brāli mācāmies atsevišķās skolās, man pusdienu pakas tiek piešķirtas regulāri, paku sastāvs atbilstošs lai varētu paēst veselu nedēļu. Toties jau mēneša laikā mazajam bralim, macas JPV, tikka piešķirta viena paka un tās sastāvs gaužām smieklīgs, trīs cepumi? Coca cola(attiecīgi šos dzērienus skolā ir aizliegts vispār ienest) 100g rīsi, 250g milti, divi āboli un piena paka rasēns? 100ml? Jūs ko Smejaties bērns ar to pat nedēļu iztikt nevar, un jūs šādu paku iedevāt vienu reizi mēnesī? Kādēļ solīt ka būs pakas, kur palikusi nauda kas tika jums piešķirta(skolai) lai nodrošinātu bērnu pusdienu pakas? Ja es nemācītos citā skolā tad būtu šausmas, salīdzinājumam mans skolas pārtikas pakas sastāvs uz nedēļu (tiek piešķirts regulāri, katru nedēļu) Milti kilograms, 1l, sula, piens, griķi rīsi, brokastu pārslas, brokastu musļi, gaļas konservi, tuncis, zirnīši, kukurūza, pārtikas ellla. Nav tā ka ģimenē esam nepārtikuši, bet kas tā par lietu, ka darās šādi, skolai nauda tikka piešķirta, kur ir mūsu pusdienas?!?

Жалоба успешно разрешена Ieva Helēna 09.02.2021

.

Комментарии (2)

A asdasd123 19.01.2021

palikusi nauda direktoram kabatā latvian history of success .

B Buhariks 19.01.2021

skolēniem būtu jāsēž mājās, jo nelietīgie skolēni ir galvenie COVID-19 iznēsātāji, salipinās skolā, maskas nenēsā, rokas nemazgā, distanci neievēro un tad mājās atnes vīrusu un tā aiziet pa ķēdei. Kas par kret..niem izdomāja vērt ciet veikalus utt., bet atstāt skolas? Kāda jēga liet ūdeni caurā spainī?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы