www.sudzibas.lv Rīga Float Krāpšana, naudas neatgriešana

Rīga Float - Krāpšana, naudas neatgriešana

Janvārī tika iegādāta dāvanu karte uz šo iestādi, bet jau no pavasara (kopš atcēla ierobežojumus) nav iespējams saņemt pakalpojumu. Tiek veikta rezervācija, bet pēdējā brīdī tā tiek atcelta. Naudu atgriezt nepiedāvā un nu jau arī uz e-pastiem vairs neatbild.

K

Комментарии (4)

3 333ilga 16.09.2021

Rakstiet iesniegumu PTAC, mājaslapā ir sagatave, viņi palīdzēs

K Kaijina 16.09.2021

Jau ir uzrakstīts, bet PTAC palīdzēt nevar, jo izrādas uzņēmums ir likvidācijas procesā un viņiem nav pret ko vērsties.

L Lolita 07.01.2022

Tiešām palīdzēs? Man viens kungs no PATC pastāstīja, ka varu rakstīt kompānijai sūdzību :D bet tā kā maksāju ar karti, tad man nekur neparādījās ne kompānijas nosaukums, ne tās reģistrācijas numurs - nosaukums tikai RIGAFLOAT.COM. un kad vēlāk apskatīju veiktos maksājums, tad katrā bij cita juridiskā adrese. Nu tagad atradu, ko kompānijas nosaukums ir Hospitality solutions... bet vai tad tas ko dod, ja kompānija jau septembrī ir likvidēta?

A ArtūrsO 09.12.2021

Nopirku ar čeku divas dienas pēc likvidācijas :D

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы