www.sudzibas.lv Rīga Float Iespējama krāpniecība

Rīga Float - Iespējama krāpniecība

2021. Gada martā iegādājos 3 dāvanu kartes Riga Float apmeklējumiem par 25eur (it kā 50eur vietā) 1h floutinga seansiem. Vasaras beigās veicu rezervācijas septembrī un oktobrī (rezervācijas bija iespējams veikt tikai labu laiku uz priekšu, mājas lapas rezervācijas sistēmā viss līdz tam rādījās aizņemts) un augusta beigās ar dažu dienu starpību atnāca e-pasti no automātiskas rezervācijas sistēmas, ka apmeklējumi ir atcelti. Nekas vairāk netiek paskaidrots, kāpēc vai arī ka būtu iespējams saņemt atpakaļ naudu vai pārcelt uz citu datumu.

E-pastā norādīts, ka dāvanu kartes izsniedz Hospitality Solutions Ltd. Firmas.lv portālā uzrādās, ka Hospitality Solutions, SIA no 14.07.2021 ir uzsākts likvidācijas process un ir vairāk kā 40 tūkstošu nodokļu parāds. Zvanot uz mājaslapā rigafloat.com norādīto telefona numuru +371 27 054 819 neviens neatbild. Mājaslapā nav arī norādīta e-pasta adrese saziņai, rakstot vēstuli saziņas formā mājaslapā nav iespējams nosūtīt ziņu, lapa iestrēgst uz izmet kļūdu.

Pieļauju, ka floutinga apmeklējumi diez vai vairs notiks un būs jāpiedzen samaksātā nauda. Līdz šim neviens ar mani no Riga Float nav sazinājies un viņus sasniegt nav iespējams.

Комментарии (8)

K Kaijina 15.09.2021

Tieši tas pats. Vīrs nopirka dāvanu karti, bet izmantot nevar. Naudu neatgriež, uz e-pastu neatbild.

I Ieva 26.11.2021

Man tieši šī pati situācija. Jau 2021. gada sākumā saņēmu dāvanu karti, nopirku otru vēl draudzenei un veicu rezervāciju, kuru 1 dienu pirms norunātā laika atcēla. Drīzumā dāvanu karšu termiņš jau būs iztecējis, bet izskatās, ka vairs nebūs iespēja to izmantot. Nesaprotu, kā rīkoties, ja nauda iztērēta, uzņēmums pazudis...

A ArtūrsO 09.12.2021

Paspēju aiziet tikai uz diviem pāru seansiem. pakalpojumu pārtrauca, palika vēl divas reizes.
Ir arī bankas pārskaitījumu uz viens darbiniece konta.

Z zigmunds666 04.01.2022

Arī es esmu nelaimīgais dāvanu kartes īpašnieks. Stulbākais visā šajā pasākumā ir tas, ka veicu floating seansa rezervāciju uz 3. janvāri rigafloat.com mājaslapā, atnāca uz e-pastu apstiprinājums, tad iepriekšējā dienā vēl atgādinājuma īsziņa, ka rīt jāierodas uz Riga float.
Tad nu saņēmos un braucu uz Rīgu izbaudīt floatinga terapiju. Tā kā invaliditātes grupu esmu veiksmīgi slēdzis, saņēmos aiziet kājām no centrālās stacijas līdz Antonijas ielai, ar domu, ka varēšu taču godam atpūsties. Un jāsaka te sākās.
Norādi nekādu uz pašpasludināto Baltijas lielāko floating centru Antonijas ielā 11 atrast neizdodas. Zvanu uz norādīto kontakttālruni 2705481, bet otrā galā "Zvanu saņēmējs šobrīd nevar atbildēt". Mākoņi savilkušies. Jābūt taču vēl kādam tālrunim vai kontaktam, eju no telefona rigafloat.com mājaslapā, bet izrādās, ka lapa uz ūdens vairs neturās un brokeri piedāvā atpirkt šo domēnu.
Satiku nejaušu strādnieku, prasu vai nezinat kur te ir floutings? Čalis kombinezonbiksēs atbildēja "Tur tajās durvīs, bet tur viss tumšs, tur neviena nav, nekas tur nenotiek."
Pēc stīvā durvju roktura paraustīšanas iekampu sausu tableti diklofenaka un kātoju atpakaļ uz vilcienu.

L Lolita 06.01.2022

Diemžēl man tāda pati situācija gada garumā: rezervāciju pieņem - pienāk vajadzīgais datums - atceļ rezervāciju. Un vakar 5. janvārī, kad beidzot atnāca apstiprinājums manai rezervācijai, devos uz procedūru Antonijas ielā. Neaizdomājos, ka viņi taču vasarā rakstīja, ka pāriet uz jaunām telpām - un jauno adresi nemaz nav atsūtījuši :( Pats stulbākais, ka sākumā sakarā ar visu valdošo situāciju valstī, tas šķita diezgan iespējami.
Kā var pienākt kaut kāds apstiprinājums, ja kompānija vispār jau septembrī ir likvidēta?

A Agneta Geipele 06.01.2022

Man arî ir šāda dāvanu karte un varam necerēt ko saņemt atpakaļ, jo šā uzņēmuma īpašnieks bija bēdīgi slavenais “uzņēmèjs” Ernests Rieks.

J Jūlija R 06.01.2022

Arī man ir tāda nekam nederīga dāvanu karte :( Jau gadu ik pa brīdim mēģinu sazināties ar Riga Float. Bezjēgā. Iepriekš baigi neiespringu, domāju, ka Covid ierobežojumu dēļ īslaicīgi nedarbojas, bet nu jau ir skaidrs, ka vairs nekad arī nedarbosies :((( pretīgi, ka neko nepaziņoja, vienkārši savāca sev naudu un viss.

L Lolita 07.01.2022

Un tā vienkārši drīkst likvidēt kompāniju, zinot ka ir nenormāls nodokļu parāds un ka daudziem cilvēkiem nav sniegti viņu jau apmaksātie pakalpojumi?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы