LV RU

Renti AS - Krāpšana

Paņēmām no autoplača līzingā mašīnu. Piedāvāja šo uzņēmumu, teica, ka pēc nomas līguma beigām varēsim izpirkt mašīnu par ne vairāk kā 1/3 no mašīnas vērtības. Līgums beidzās un mums piestādīja rēķinu par 21€ mazāk nekā mašīnas sākotnējā vērtība pirms pusotra gada. Nekādi kompromisi neinteresē tikai vainu maksā vai atdod mašīnu un vēl maksā par remontu. Tiešām esmu šokā. Nekad nesaistieties ar šo uzņēmumu! Un vienmēr pārlasiet līgumu paši! Mēs uzticējāmies (jo viņa tak katru dienu ar to nodarbojas un zin kas un kā) plača meitenei, kas izskaidroja īsumā to visu, bet realitātē sanāca ka pusotru gadu maksājām pa tukšo. Visus remontus un nodokļus, apdrošināšanas sedzām paši, lai gan nomājot to dara iznomātājs. Neuzķeraties!

Дополнено Katrinux94 25.11.2020

Šobrīd, pēc ilgām pārrunām, kad viņi saprata, ka es nemaksāšu tādu cenu, tiek pārskatīta summa, esot jāgaida jauns rēķins. Par tupmāko papildināšu.

Дополнено Katrinux94 26.11.2020

Summa tika pārskatīta un samazināta, bet tikai par 300€. Protams, tas ir labāk, bet uz mašīnas vērtības fona tas ir sīkums. Par to kurš maksās remontu neviena neatbild, saka ka to uz plača pie atdošanas jārunā, viņi paši ar to nenodarbojas. Piedāvā pagarināt nomas līgumu un perioda beigās atkal būs vai nu jāizpērk vai jāatdod mašīna. Īsāk sakot, mašīnu atgriezīsim tagad, par to kurš beigās apmaksās remontu papildināšu vēlāk, lai gan esmu droša, ka viņi izdomās kā piestādīt rēķinu man.

Комментарии (7)

NeWVeL 24.11.2020

Nus tacu MOGO vinem ta ir!

Katrinux94 25.11.2020

Tā bija pirmā un pēdējā reize, kad ņemu mašīnu uz nomaksu. Labāk ar divriteni braukšu.😁

Ivo 24.11.2020

Jā, pilnībā pievienojos sūdzības autoram, jau daudzi cilvēki ir sūdzējušies par to, ka sākotnējais kredītlīgums tiek pārveidots kā nomas līgums ar mutisku solijumu par to, ka pēc viņa varēs par niecīgu cenu izpirkt auto, bet pēc fakta beidzoties nomas līgumam tiek piedāvāts auto nopirk par cenu, kas ir krietni virs reālās tirgus cenas, ja tam nepiekrītiet auto vienkāršī atņem. Ja Jums tā ir sanācis vienpusējā kārtā laužiet šo līgumu, jo pats līgums klaji pārkāpj valstī esošo likumdošanu.

Katrinux94 25.11.2020

Līguma termiņš 07.12. Būs beidzies un mēs atgriezīsim mašīnu. Es jau esmu samaksājusi līdz tam datumam, tāpēc ātrāk neatdošu. Līgumu lauzt nav nepieciešams, jo termiņš tulīt beidzas. Es tikai par to, lai citi neuzķeras. Ja būtu agrāk paskatijusies atsauksmes nekad nebūtu slēgusi līgumu. Vēl gaidu zvanu no viņiem, par atdošanas procedūras detaļām. Ja kas vēlāk papildināšu, kā tas viss beidzās.

T Taisnīgums99 24.11.2020

Ja liguma tas viss ir noradits tad Jusu vaina,
ja liguma nav noradits tad Tiesa jums palidzes, elementara lieta.

Katrinux94 25.11.2020

Līgumā viss ir ļoti skaisti aprakstīts, ka viņiem ir jāņem vērā pamatnoteikumos minētā vērtība, bet viņi ir tiesīgi vienpersoniski noteikt vērtību pēc tirgus cenas. Tā pat ir punkts, ka ja pamatnoteikumi ir pretrunā ar vispārējiem noteikumiem, tad pamatnoteikumi ir noteicošie. Man nervi pa švakiem, lai ietu tiesāties, lai gan apsveru tādu domu, vienkārši gribēju brīdināt citus.

Ivo 25.11.2020

Līguma noteikumi nedrīkst pārkāpt valstī esošo likumdošanu,
Šajos renti līgumus kaut vai tas pats PTAL 6 pants, un CL 1716 pants tiek pārkāpti...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы