LV RU
www.sudzibas.lv Renti AS Brīdinu cilvēkus par atteikuma tiesībam 14 dienu laika

Renti AS - Brīdinu cilvēkus par atteikuma tiesībam 14 dienu laika

Ko jūs te pļutata ja nevarat atļauties neņemiet un ja neziniet likumu nerunājiet, paņemu auto uz renti kredītu nākama diena mašīna beikta no sakuma placis apņemas taisit bet beigas izrādijas ka remonts ap 400 e izmaksa atteicas uzzvanīju renti kredīt tgt tie risina problēmas manas tiesības atgriest auto vai rakstit 14 dienu laika atteikumu iesniegumu un jums nekas nau jāsedz nevieni izdevumi to nevar neviens jums pieprasit ja pašiem nau mute un makat tik nidet tad jūsu pašas vainas pēc ari paši palieciet pa idiotiem.

Комментарии (2)

S Spiidijs 14.11.2019

Pats saprati ko uzrakstīji? Es tā īsti nesapratu, vai sūdzies par kaut kādu autoplaci, vai par kaut kādu A/S Renti, vai arī tā bija sūdzība par tavu latviešu valodas skolotāju?

N Noboby 14.11.2019

Latvijā diemžēl ir ļoti daudzi cilvēki kuri raksta tieši šādi. Man liekas ka visi ir mācījusies pie vienas skolotājas vai arī atsitīšu galvu pret vienu izlietni

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы