www.sudzibas.lv Recro SIA Krāpšana, savas paviršības neatzīšana

Recro SIA - Krāpšana, savas paviršības neatzīšana

Uz garantiju iedevu Subaru atpakaļ uz Recro. Iepriekš šīs uzņēmums Raimonda personībā mainīja motora bloku un kloķeni. Garantija bija spēkā. Ilgi mullajas ar mašīnu. Paralēli iesniedzu arī uz kasko. Recro secināja ka ir beigts vakuumsuknis un gaisa masas mērītājs. Pēc pāris dienām tomēr nav viss kārtībā un jājauc motors ārā, jo neesot tomēr tikai šie beigti. Izjaucot secināts ka aprauta pirmā šāle. Eļļas nepietiekamība. Eļļas lampa deg un līmenis nav. Lai gan kad devu prom mašīnu, visu pārbaudīju un nekas tads nebija.No kā pēkšņi tas, nav zināms. It kā viss jauns ielikts remontā iepriekšējā. Paralēli kontaktējoties ar citiem Subaru servisiem, un ir vācu info kas varētu būt, jo bija slikta priekšnojautā par šo servisu.
Vairākas reizes norādīju kā nepieciešams sniegt info apdrošinātājiem. Pēc ilgas tirpināšanas tas tika izdarīts. Un atbrauca eksperts apdrošinātāju apskatīt. Vēlāk man kasko, atteica un, atsūtīja Recro aktu par mašīnu. Izrādās kā eļļas suknim skrūves sēžas vieta nolauzta kas tika apspelets kā tas, ka kāda citā vietā ir veikti remonti un tas ir aprauts utt. Bet foto ta redzams ka lūzums svaigs... Recro spieda uz jauna bloka+klokenes likšanu, un, gribēja lai sutu pats no Lietuvas... Beigās sākot skaidroties, ka džeki, tā nekur nedarās, pateica, ka vispār negribot mašīnu taisīt. Gandrīz 500Eur no kuriem ~65 par evakuatoru ~60km par to ka nolunojaaas ar mašīnu mēnesi.
Secinājums - visticamak motora remontā ielika lietotu bloku ar pieslipetu klokeni utt. Uzdeva par jaunu. Iekasēja x3 lielāku $, Šāles neizturēja un lai novērstu uzmanību, sačakarēja eļļas sūkni (kas ir loģiski), netīšām aplauza sēžas vietu, paralēli mēnesī domājot ko, ar viņu darīt, aizbildinoties ar lieliem darbiem utt. Recro un Raimonds personīgi ir lielākie dranki, nekad nesaistieties ar šiem einukiem.

I

Комментарии (2)

V vitols 17.05.2021

A kāpēc tu nebrauci uz Subaru autorizēto servisu.
Laikam gribēji ietaupīt.

I Ivo5 17.05.2021

Redzi, bloku un klokjeni lika jaunus (it kā) Recro un bija garantijas talons. Tā kā bija garantija vēl spēkā, tāpēc dzinu turp.
Rezultātā pofig visas garantijas.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы