LV RU
www.sudzibas.lv Recro SIA Ātrumkārbas eļļas maiņa

Recro SIA - Ātrumkārbas eļļas maiņa

Izvēlējos šo servissu jo likās, kad ir labākais, pēc Cenas bija viens no dārgākiem 400 euro, bet kā izrādījās nekā, uzreiz pēc eļļas nomaiņas auto sāka raustīties starp 2 un 3 ātrumu. Pabraucot mēnesi nācās remontēt visu ātrumkārbu, kā izradijās nebija nomainījuši filtru ko Bmw obligāti vajag darīt un eļļa arī bija alternatīva ielieta, nevis oriģinālā Zf, auto 2015. Gada.

K

Комментарии (5)

V vitols 13.06.2020

1.dabon no viņiem čeku par veiktajiem darbiem ar tāmi par ko maksāts!
2.tad prasi viņiem atgriezt visu summu,ja nelīdz iesniedz iesniegumu ar savu prasību.
3.dabon no kāda autorizētā bmw servisa slēdzienu, ka nav pareizā eļļa un filtrs nav mainīts.
4.Tālāk patērētāju tiesību centrs vai prasība tiesā pēc situācijas.
5. Ja viņi čeku nedod tad vērsies valsts ieņēmumu dienestā!

K kaspars8 13.06.2020

Jau tika mēģināts , viņi visu noliedz un saka , kad kārbā esot bijis defekts , kaut gan kārba strādāja ideāli , gribējās vienkārši kā labāk . Čeks viss ir , patērātāju neko nepalīdzēja !

A aicis24 13.06.2020

Es 3 dienas atpakaļ mainīju kārbas eļļu,vienā mazā servisā, Rīgā,par 240€ ar visu datora pieslēgšanu kārbai, pluss visas kārbas skalošanu.Vēl pielēja speciālo piedevu,kura palīdz, ja kārba sākusi nedaudz izslīdēt.Tagad kārba strādā ideāli,taka tiko no konveijera būtu noņemta un pielikta.

R Recro SIA 15.06.2020

Cien. Klient!

Vai varam jums lūgt identificēt sevi un pieteikt sūdzību sazinoties ar mums pa e-pastu [slēpt]@recro.eu vai tālruni. Diemžēl mēs nevaram identificēt minēto auto kā arī neesam saņēmuši nevienu sūdzību pēdējā gaida laikā. Vēlētos arī piebilst, ka eļļas maiņa minētam modelim bez filtra nomaiņas ir pilnīgi izslēgta.

K kaspars8 15.06.2020

Kaspars Mob. 29259837

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы