www.sudzibas.lv Proffit Tīša krāpšana!!!

Proffit - Tīša krāpšana!!!

Rēķins par portatīvo datoru 303.24eur ir apmaksāts 14.09.2020, prece nav atsūtīta un pēc iesnieguma uzrakstīšanas par naudas atgriešanu, ignorē un pat neceļ klausuli!
Cilvēki, esiet piesardzīgi, izlasiet sūdzības, nepārskaitiet naudu!
Proffit.lv norādītais uzņēmums bija multi-services sia, konts: lt293500010008798381.
Esam zvanījuši vairākas reizes. Sākumā attaisnojums bija, ka piegādātājs nav atsūtījis preci un tā kādas 4 nedēļas, tad proffit.lv piedāvātais risinājums bija izvēlēties citu datoru, kas esot viņu noliktavā, taču mēs rakstījām iesniegumu par naudas atgriešanu. Vēl gaidām.

A

Комментарии (3)

H Helsu 01.11.2020

Sia registrets Latvija un sia tiek mainits biezak neka dazi maina zekes, domens registrets arzemes un konts Lietuva, ko jus citu gaidijat?

https://www.ptac.gov.lv/lv/news/ptac-soda-sia-kasija-par-negodigas-komercprakses-istenosanu

D Dators01 02.11.2020

https://www.youtube.com/watch?v=SVAW8leKEZE

L looneylv 06.11.2020

Šāda ziņa no PTAC:

Ir jāsūta sūzība un sevi jāpiesaka, kā cietušo policijā. Jo PTAC vairs nevar neko izdarīt pret viņiem jo ir uzsākts Kriminālprocess.
Var arī elektroniski:
https://www.latvija.lv/lv/PPK/tiesibu-aizsardziba/iesniegums-iestadei/p2026/ProcesaApraksts

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы