LV RU
www.sudzibas.lv Proffit Slikts serviss, krāpšana

Proffit - Slikts serviss, krāpšana

23.06.2020 pasūtīju telefonu Huawei ir pienācis 14.08.2020 nav ne telefona, ne nauda. Solīja naudu atgriezt 6-7 dienu laikā, nu jau 8 dienas un nekā. Paši nezvana. Kad zvanu un prasu kur mana nauda operators atbild, ka nodos ziņu grāmatvedei un ka paši sazināsies ar mani. Tūlīt mēnesis riņķī-telefonu solīja piegādāt 10 darba dienu laikā. Melo vienā melošanā. Neiesaku šo firmu. Vēl joprojām naudu neesmu saņēmusi un neviens nav ne atzvanījis, ne e-pastu uzrakstījis.

Комментарии (2)

D Džumbo 15.08.2020

Kāpēc cilvēki pērk telefonus no tādām apšaubāmām, mazām firmiņām? Ir tik daudz veikalu, kur bez bažām iegādāties telefonu. Un nebūt ne dārgāk.

D Džumbo 15.08.2020

Paskatījos cenas dažiem telefonu modeļiem, salīdzināju ar 1a, 220,biti,lmt,tele2. Šis bija viens no dārgākajiem veikaliem. Tad nu vēl jo vairāk nesaprotu kādēļ nepazīstamā, mazā veikalā iegādāties dārgu preci.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы