www.sudzibas.lv Proffit Slikta komunikācija

РешеноProffit - Slikta komunikācija

Jau vairākas dienas nav iespējams sazvanīt, norādītais telefona numurs klusē, uz facebook īsziņām neatbild. Vēlējos noskaidrot par preces piegādes laiku, bet, ņemot vērā sliktās atsauksmes un ignorēšanu no proffit puses, rodas arvien lielākas bažas, ka prece vispār netiks piegādāta.
Žēl, jo bērns paliks bez dzimšanas dienas dāvanas.

24.04.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Lienekliene 21.05.2020

Rezumē tāds, ka beigās sazvanīt izdevās, preces piegādi 2x laipni atcēla par gandrīz mēnesi, beigās tā arī nesaņēmām, uzrakstīju iesniegumu par naudas atgriešanu, 3 dienu laikā atgrieza naudu.

tik nesaprotu, kāpēc iesniegumā jāraksta konta numurs, ja tik un tā to neņem vērā un sūta atpakaļ uz to, no kura maksāju. (biju uzrakstījusi citu kontu).

L

Комментарии (3)

really? 24.04.2020

nav ko zeelot,lai saak pierast, tada dziive!

L Lienekliene 24.04.2020

šis ir kautkāds heiteru čata portāls? ar delfiem nepietiek?

D Datoriķis 26.04.2020

Yup, ņēmu telefonu no viņiem... Rakstīts 3-8 dienas kopš naudas saņemšanas, pagāja 10 dienas zvanīju, viņi teica, ka telefons pēkšņi nav pieejams melnā krāsā, bet ir zilā uz vietas. Es teicu nu nekas lai iet zils. Paiet 30 dienas es zvanu un viņi pasaka ka prece vēl nav viņu noliktavā un jāgaida vēl. Paprasīju naudu atpakaļ to gan vismaz dienas laikā pārskaitīja...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы