www.sudzibas.lv Proffit Krāpšanas/naudas piesavināšanas pazīmes

Proffit - Krāpšanas/naudas piesavināšanas pazīmes

Multi-services SIA(https://proffit.lv) saņēma naudu, bet nepiegādāja preci. Uz lūgumiem atgriezt naudu, solīja atgriezt, bet faktiski neatgrieža. Šodien iesniedzu viņiem pēdējo sūdzību ar lūgumu atgriezt naudu līdz plkst. 12.00.

Ja nauda netiks atgriezta, būšu spiests vērsties Ptac un policija ar lūgumu ierosināt krimināllietu par naudas piesavināšanos un/vai krāpniecību.

Lūdzu visus, kuriem ir līdzīgā situācija ar šo veikalu rakstīt man uz [slēpt]@gmail.com, lai mēs varētu iesniegt kolektīva rakstura ierosinājumu uzsākt krimināllietu.

Дополнено Konstantins Sanders 16.10.2020

Исходя из своего опыта - хочу сказать, что скорее всего юридический адрес Akadēmiķa Mstislava Keldiša iela 15 - 42, Rīga, LV-1021 является квартирой в Пурвциемсе и местом жительства собственника сайта proffit.lv или его родственников или его близких знакомых, поэтому предлагаю всем обманутым посетить этот адрес и попробовать найти хозяина фирмы там. Чтобы лично получить информацию касательно возврата денег из первых рук.

Дополнено Konstantins Sanders 16.10.2020

Проверив базу данных lursoft.lv, увидел, что хозяйкой и членом правления фирмы (т.е. лицом ответственным за всю хозяйственную деятельность компании) является Belāša Diāna, подозреваю, что она не является истинным выгодополучателем, а является подставным лицом, но она должна знать истинного выгодополучателя. Поэтому Необходимо найти эту Диану, тогда можно будет понять кто является истинным выгодополучателем от мошеннических действий портала proffit.lv. Если сумеем доказать факт мошеннических действий, Диана Белаш сдаст истинного выгодополучателя 100%, так как сидеть за него она вряд ли согласится.

Дополнено Konstantins Sanders 16.10.2020

Уже 55 минут вишу на линии с магазином, параллельно занимаюсь сбором информации. Трубку до сих пор никто не берёт. Похоже история с этим магазином находится на финальной стадии и действовать нужно быстро, пока истинный выгодополучатель не исчез из Латвии.

Комментарии (23)

A Art_O 16.10.2020

Поехали в гости.

K Klientamnavtaisnība 16.10.2020

Ko jūs visi tur pērkat, ka dienāpa 10 sūdzībām? Vai tad citu veikalu nav? Nesaprotu, kāpēc visi izvēlas šo veikalu, pie tam ja reitings google ir 1.

A anna36 16.10.2020

Es pirku tad, kad reitings vēl bija labs, ja kas. Šis jau kādreiz bija normāls veikals.

A AiK 16.10.2020

Ka ko kapejusņiki ! Ierauga 10 eur lētak un pērk kaktu kantorī ,ieekanomēja ! Skopais maksā divreiz vai arī samaksā un neko nedabūn :D :D

A anna36 16.10.2020

@AiK ejiet lūdzu garām ar savām pamacībām

A AiK 16.10.2020

Patiesība nekad nevienam nepatīk ! Neredzu ka kaut ko būtu samelojis vai pateicis nepareizi!

K Konstantins Sanders 16.10.2020

Ko tu šeit vispār dari umņiks? Kādas attiecības tev ar Proffit. lv? Vai tu esi viens no tiem, kam nav ko darīt ka tikai smieties par citiem? Ja tu esi tik gudrs, kāpēc lasi portālu bezjedzīgi sūdzības. lv? Niecīgs cilvēciņš.

A anna36 16.10.2020

@AiK Jums no Jūsu komentāra vieglāk palika? Ja jā, tad lūdzu ejiet beidzot garām. Šeit diskusija par citu tēmu.

A ab24 18.10.2020

Visi internetveikali ir sākuši ar zemām cenām, lai dabūtu savu pircēju auditoriju un labu reitingu, un konkurētu ar šī biznesa veterāniem. Un tie, protams, nav priecīgi par konkurenci un cenšas ieriebt konkurentiem kā vien var. Un nevar noliegt, ka daļa negatīvo atsauksmju ir viņu darbs. Es pats proffit.lv vēl jūlijā par labu cenu nopirku Bosch perforatoru, piegāde bija termiņā un apkalpošana vislabākajā līmenī, pēc saņemšanas vēl viena meitene piezvanīja un apvaicājās, vai viss kārtībā un lūdza ielikt atsauksmi, jo apmierinātie parasti atsauksmes neliek. Par zemajām cenām mans pircēja viedoklis ir tāds - es neko nepirkšu tādā internetveikalā, kurā cenas ir tādas pašas kā parastā veikalā un šādu līmenī parasti sasniedz šī biznesa veterāni, kad tie ir nostiprinājušies. Un nopirkt tajos kaut ko izdevīgāk var tikai akciju laikā. Tad kāda jēga ir tādam internetveikalam? Otrs. Nav noslēpums, ka bieži internetveikali preces ved no Polijas, jo tikai tad var piedāvāt konkurētspējīgu cenu. Var pat redzēt veikalā vienu un to pašu preci ar atšķirīgām cenām - starpība 10-20%, un skaidrs, ka lētākā nāk no Polijas. No proffit saņemtais Bosch perforators nāk no Polijas, tāpat arī citos internetveikalos manis pirktā sadzīves tehnika nākusi no Polijas. Priekš kam man barot lieku starpnieku, ja garantiju nodrošina ražotājs? Slikta reputācija? Palasiet, cik "pozitīvas" atsauksmes raksta par internetveikaliem, kuriem atzīme "salidzini.lv iesaka". :)

Andris Sa 16.10.2020

Jaunais uznemums SIA "KASIJA"

Nodoklu parads 6 920.30 EUR

K Konstantins Sanders 16.10.2020

Droši vien jābrauc ciemos Akadēmiķa Mstislava Keldiša iela 15 - 42, Rīga, LV-1021...

A anna36 16.10.2020

Krimināllieta pret viņiem jau ierosināta. Rakstat sūdzību policijā, Jūsu iesniegumu pievienos lietai.

E ecco log 19.10.2020

Sveiki!Kura polīcijas nodala nodarbojas ar iesniegumiem?Paldies.

A anna36 19.10.2020

Valsts policijas Rīgas reģiona pārvaldes Kriminālpolicijas pārvaldes 3.biroja 2.nodaļa

A anna36 01.12.2020

https://www.delfi.lv/news/national/criminal/policija-aiztur-interneta-veikalu-krapnieku-grupejumu-400-cilvekiem-izmaniti-123-000-eiro.d?id=52714461

K Konstantins Sanders 16.10.2020

SIA "KASIJA", Jevdokimovs Genadijs - учредитель и должностное лицо. SIA ¨Multi-Services¨, Belaša Diāna - учредитель и должностное лицо. Видимо они оба являются подставными лицами, а истинный выгодополучатель скрывается за ними. Интересно были ли Генадий и Диана на допросах? Знают ли они, что их ждёт?

A anna36 16.10.2020

Они постоянно перевисывают компанию с одного на другого. На Диане компания висит с 12 октября. Я тоже сначала думала, что адрес может быть адресом квартиры настоящего выгодополучателя. Но поизучав весь этот криминал, понимаю, что вряд ли они так глупы чтобы так палится.
Заявление в полицию мое принято и присоединено к уголовному делу провив этой компании. ПТАЦ слабый помошник, тоже им писала. Пока от их действий результат ноль. Соберусь еще подам в суд с гражданским иском.

K Konstantins Sanders 16.10.2020

Tā arī darbojas krāpnieciskās shēmas, vispirms jādabū pozitīvo attieksmi (uzticību, labas atsauksmes) no klientiem un pēc tam var darīt ko vien vēlās. Policija kriminālprocesa ietvaros noskaidros vainīgos, tāpēc nevajag uztraukties. Galvenais sekot līdzi un atgadināt par sevi. Nepalaižam rokas, principa dēļ šo lietu jānoved līdz galam, lai situācija neatkārtotos nākotnē.

A anna36 16.10.2020

Pilnīgi piekrītu! Man šī arī jau ir principa lieta.

K Konstantins Sanders 16.10.2020

Lūdzu visus cietušos sazināties ar Andri Dimantu, 28350347. Viņš tagad virza šo lietu uz priekšu policijā. Ļoti svarīgi lai visi pieteikumi būtu vienā policijas iecirknī (lielākais spiediens uz procesa virzītāju, ātrāka lietas izskatīšana un vainīgo noteikšana), tāpēc labāk visus iesniegumus iesniegt policijā caur viņu. Viņš to visu dara bez maksas. Summai uz kuru Jūs esat apkrāpti nav nozīmes, kaut tas ir 2 EUR. Nepalaižam rokas. Mēs veidojam sabiedrības vērtības tieši tagad, ar savu attieksmi. Ja, kāds doma, ka viņa summa nav nozīmīga un viņa rīcībai nav nozīmes - viņš šaubas. Tagad sazināšos ar PTAC ar lūgumu palīdzēt visiem cietušajiem no proffit.lv krāpnieciskās darbības, lūgt visus cietušos griesties policijā caur Andri Dimantu.

Vagons Komā 16.10.2020

Areosoli ir fake, it ka var izdarit pashnavibu, ja tos elpo. Es palidu zem segas un to lenak visu bundžu ieelpoju un man nekas nenotika

H Helsu 17.10.2020

Tac pret viniem jau ir sakta lieta. Un ptac jau labu laiku bridinaja par so uznemumu, bet cilveki turpina sutit preces, jo vinu cenas ir salidzinosi nesamerigi zemakas.
Uz ko jus sobrid cerat? Visticamakais firma sen jau pieder kadai personai bez ienakumiem, dzives vietas utt. Firmu atzis par maksātnespēju un jus nekad savus lidzeklus atpakal nesanemsiet. Tas ta bridinajums kuri turpinas pasutit.
Tac butu beidzot jasaprot, ka nereali zemas cenas jau ir pirmais bridinajums, ka kaut kas seit nav lidz galam tirs. Pirns pasutat preces interneta, tac palasiet atsauksmes un apskataties realas cenas citos i veikalos.

A anna36 18.10.2020

Paldies par pāmācību. Bez Jums jau, protams, šo neviens nesaprot. Jūs beidzot esiet atvēris mums acis! Paldies!
Uz ko ceram? Ka vismaz persona bez ienākumiem, dzīves vietas utt. sēdēs cietumā. Konkrētajā gadījumā, tā nav viena. Ja policija labi nostrādās, arī paši noziedznieki kādu laiku atpūtīsies “slēgta tipa pasionātā”. Šeit nav naivu cilvēku, neviens īpaši necer neko vairs atgūt.
Nevajag arī vispārināt, es pirku tur, kad vēl nebija nevienas sūdzības un tas bija normāls veikals.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы