LV RU
www.sudzibas.lv PrivatBank Nevar jau nedēļu izmaksāt man nelielu summu

AS Privatbank - Nevar jau nedēļu izmaksāt man nelielu summu

Jau nedēļu vēlos panākt, lai varu izņemt savus naudas līdzekļus no As Privatbank konta. Naudas summa ir 20000€. Nauda glabājās parastā bankas karšu kontā jau vairākus gadus un nekādas problēmas neradīja. Tas nav depozīta konts, kuram paredzēts laiks tā laušanai. Parasts norēķinu konts ar piesaistītu bankas karti. Tagad bankas darbinieki atrod virkni šķēršļu, lai naudu neizmaksātu. Tiek atlikts iesnieguma iesniegšana, aizbildinoties ar darba dienas beigām, pēc tam tiek pieprasīti dokumenti par ienākumiem, par īpašumiem par tēriņiem. Arī pēc dokumentu iesniegšanas, banka nesteidzas un joprojām neesmu ticis pie savas naudas. Rodas iespaids, ka bankai šāda summa sagādā problēmas. Vai as privatbank ir uz maksātnespējas sliekšņa?

Комментарии (3)

T Turkey901 06.05.2020

Acīmredzot, nav viņiem laika ķēpāties ar tik "nelielu summu" un šobrīd visus savus resursus ir novirzījuši darījumiem ar nopietnām naudas summām, tā kā nāksies vien pagaidīt!

90-60-90 06.05.2020

Naksies vien nomirt bada

Un kapēc ukrainas banka? Tu nezināji ka ebrējs Igors Kolomojskis ir krapnieks?

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы