LV RU
www.sudzibas.lv PrivatBank neatdod naudu

Privatbank - neatdod naudu

2009.g.29.aprili no PrivatBank bankomata gribeju iznemt naudu, bet bankomatam kautkas notika programmai.Rezultata naudu neiedeva, bet no konta nonema.Tikauzrakstits iesniegums, kuru izskatis MENESA laika, lai varetu atgriezt manu naudu.Par kadu naudu menesi dzivot?Vai cilvekam jacies bakomata del?

I

Комментарии (4)

M maris 14.05.2009

Man ari vienreiz bija liidziigas probleemas ar bankautomaatu, tomeer uzskatu, ka bankai saada veida probleemas ir jaarisina Raitaak.

P PēterisZālītis 20.07.2009

Tādā pašā situācijā man Swedbank problēmu nokārtoja otrajā dienā, bet pieteica 2 nedēļas.

A Agent007 29.11.2010

Šāda veida situācijas risinājums ne vienmēr ir atkarīgs no bankas, jo mazajām bankām nav savas inkasācijas, līdz ar to bankas bankomātus apkalpo citas inkasācijas uzņēmums. Līdz ar to tik ilgi jāgaida kāmēr būs nākama inkasācija. Neviens darbinieks nevar no savas kabaas to atmaksāt (paši saņem kapeikas, jo algas griež un solītas prēmijas nogriež pie jebkuras iespējas). Protams banka var izvēlēties citu inkasācijas uzņēmumu, bet krīzes laika ne vienmēr izvēlās labāko, tāpēc cieš klienti. Problēma ir tāda ka ekonomējot banka nemaz nedomā par apkalpošanas kvalitāti, tāpēc cieš klienti, un darbinieki, kuri no vadības puses ir vainīgi visās problēmas, bet vadība ieviešot kaut ko uzņēmuma nemaz neparēķina kas būs tālāk un kā tas atspoguļosies uz klientiem.

3 321 03.01.2011

Jā, pilnīgi piekrītu Agent 007 - tas no bankas tik taisni nav atkarīgs, viss šajā gadījumā ir atkarīgs tieši no inkasācijas, tāpēc pienākas gaidīt, kamēr nenotiks bankomāta audits, kamēr tas netiks konstatēts.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы