LV RU

Picu darbnīca - Slikts serviss

Sveiki, man picu darbnīca vienmēr šķitus kā labākā picerija. Līdz šim vakaram. Aizgāju uz piceriju kas atrodas Zemitānu laukumā lai pasūtītu picas līdz ņemšanai. Aptuveni 20: 40. Un ko man viņi atbildēja kad pasūtīju mēs vairs necepsim picas šodien. Piedod, bet darba laiks ir līdz 21: 00 tā tad visu laiku domāju ka līdz darba laika beigām var pasūtīt picas, bet izrādās ka nē. Un kā attaisnojumu viņi man teica ka esot noguruši. Vai tad klienta domas nav pirmajā vietā. Ja varētu liktu 0 zvaigznes par apkalpošanu tieši šai picērijai, citās šādu gadījumu nav bijuši.

Ответ от Picu darbnīca Support Ответ от представителя 21.03.2018

Labdien. Tā noteikti ir kļūda mūsu pusē. Darbiniekiem bija jāpieņem Jūsu pasūtījums. Atvainojamies un esam gatavi kļūdu labot. Lūgums sazināties ar mums pa e-pastu picudarbnica[email protected]

Комментарии (7)

"visu laiku domāju" - domāšanai nepieciešamas smadzenes, nevis pica!
"Vai tad klienta domas nav pirmajā vietā." - ja katra plānprātiņa, kurš iedomājies sevi par klientu, jo sagrabinājis pārdesmit eiro picai, lai slinkuma dēļ nebūtu jāgatavo ēst, domas ņemtu vērā, picērijai pietrūktu naudas darbinieku algām.

Va Valda 21.03.2018

Šausmas, cik Jūs tautieši esat negatīvi, kā tik iebāzt savu sūdu tekstu sūdzībās un bojāt atsauksmes!
Aizej nosities, ja neapmierina apkalpošana, baigā pasaules naba atradies!

Va Valda 21.03.2018

Katrā ziņā Picu darbnīcai klienti ir ļoti daudz un dēļ šī posta, nekas nemainīsies, ja esi iecerējis!

Kr Krishinjsh 21.03.2018

Picu darbnīca jau sne vairs nav tāda, kā agrāk un tas ir praktiski visur, augot ēdināšanas vietu skaitam viņu kvalitāte zudusi, grūti salīdiznāt ar vecajiem labajiem laikiem, kad viņi tikko parādījās!

Te TeaMachine^^ 17.04.2018

Насколько помню, эти пиццерии не принимают заказы за 20-30 минут до закрытия, чтобы работники успели всё убрать. При том это написано на их сайте: Svarīgi! Pasūtījumus ar piegādi pieņemam, ja līdz darba laika beigām palikušas vairāk kā 30 minūtes, kā arī – ņemot vērā jau esošo pasūtījumu rindu. При том наверняка там были ещё до вас заказы.

Am amfre 16.09.2018
Slikts serviss

Jau trešo reizi nāku uz picu darbnīcu ķengaragā un nekad nav frī un naggetu uz vietas. Tad varbūt izņemiet no piedāvājumiem? Biju gan dienā, gan vakarā. Personāls arī nav viens no laipnajiem.

Ba bakterija1212 20.05.2019

tas ir kengarags hallo

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы