LV RU
www.sudzibas.lv Picu darbnīca Par apkalpošana, menedžmets bauskas pico darbnīcā

Picu darbnīca - Par apkalpošana, menedžmets bauskas pico darbnīcā

2017. Gada martā pasūtīju divas picas, man apsolīja tās piegādāt divi stundu laikā, cik saprotu picu jāpiegādā 45min. Laikā, vismaz Rīgā, vai uz Bausku tas neattiecas. Pirms tam esmu pasūtījusi ēdienu, pirms laika, lai vienkārši atbrauktu tam pakaļ, bet atbraucot man paziņo, ka ēdamais nav gatavs, jo esot aizmirsīšu p. S. Pasūtīju pusstundu pirms saņemšanas. 2015. Gada vasarā pasūtītajam ēdienam nebija atbilstoš svars, to picu darbnīca Bauskā samainīja. Uzskatu ka Bauskas picu darbnīcā ir zems apkalpošanas līmenis.

Pi

Комментарии (6)

Pr Pretenzija Pretenzija 31.03.2017

Priekš kam par sūdainajām picām tādu piķi izdot?! Neviena picērija vairs nav kvalitatīva, mārketinga bizness, bez kvalitātes. Nopēr labāk ko gaļīgu un vnk, vai uztaisi mājās ko ēst, lai sātīga sajūta.

Cr critical thinker 01.04.2017

var ierakstīt tā, lai vismaz vārdus var atšķirt?

Ra Rainers Bodnieks 03.11.2018
Slikts serviss

Lēns apkalpošanas serviss.

Ap Apmekletaja123 09.03.2019
Darbinieki ļoti rupji

SLIKTA ATMOSFĒRA!
Darbinieks Jānis lieto necenzētus vārdus, neievērojot to ka klienti ir blakus un visu dzird.

Ap Apmekletaja123 09.03.2019

Picu darbnīca

Sa Sandra 22.06.2019
Nelaipni pārdeveji

Picu darbnīca uz rušonu ielas nelaipna apkalpošana es vienkarsi esmu šoka...jaunie darbinieki tik nelaipni tik nepieklājigi mati vnk celas stāvus..

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы