LV RU
www.sudzibas.lv Picu darbnīca Drausmīgs serviss

Picu darbnīca - Drausmīgs serviss

Vakar, 07.04.2019 iegriezos Dobeles Picu darbnīcā un kārtējo reizi vīlos apkalpojošajā personālā. Strādāja divas meitenes, kuras izskatījās ļoti apgrūtinātas ar mūsu ierašanos, bet tas vēl būtu sīkums. Meitenes to vien darīja, kā skaļā balsī smējās, aprunāja kādu un izlikās, ka mēs tur nemaz neesam. No malas tas izskatījās un izklausījās drausmīgi un man bija kauns kaut ko tādu klausīties. Sajutāmies tur nevēlami un šī laikam bija pēdējā reize, kad tur iegriežamies. Šī diemžēl nebija pirmā reize, kad tieši šīs divas personas mūsu klātbūtnē ko tādu atļaujas, zemiski izrunājas un ņirdz.
Ieteiktu piedomāt par personāla atlasi kārtīgāk jo šis nudien nav glaimojoši uzņēmumam.

08.04.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (5)

Secinājums: meitenes nošaut un pakart, pieņemt darbā Dzenite un viņu ģimeni! STRĀDĀSI TUR, Dzenite? Ne? TAD AIZVERIES!..

D Dzenite 08.04.2019

Man ir gana labs darbs pašai, lai es vēlētos to mainīt, bet paldies.
Pati strādāju personāla daļā un ļoti labi zinu kāda attieksme ir pieļaujama un kāda nē. Tur, kur strsdāju es, nekas tāds nebūtu pieļaujams, bet Tu kā izskatās, esi kāda no šīm meitenēm vai arī pietuvināta persona.

"Pati strādāju personāla daļā" - - - Latvenergo ar kafijas pauzam 2-3 st.? Ne "strādāju" bet "kalpoju": strādā darbinieki kas RAŽO kaut ko!
"bet Tu kā izskatās, esi kāda no šīm meitenēm vai arī pietuvināta persona. " - - - Strādāju SIA KVIST (Mālpils, Tīnas ielā 1): smags un putekļains darbs - taisam mēbeli uz eksportu (galdus, kreslus priekš restorāniem un kafejnicam) - valūta priekš Latvijai!

D Dzenite 08.04.2019

“Ne "strādāju" bet "kalpoju": strādā darbinieki kas RAŽO kaut ko!”
Labākais dienas joks, nudien!

R RXX 08.04.2019

Paga, paga... Jebkāds darbs ir jādara atbildīgi. Kurš gan jaunības gados nav strādājis apkalpošanā? Jā, varbūt nav patīkamākais darbs, bet tas nav attaisnojums!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы