Pasažieru vilciens - Slikts serviss

Šodien, maršrutā Rīga-Jelgava 14:33-15:18, Cienījamā konduktore žanna (šo dāmu var arī bieži satikt tepat sūdzību komentāros...) ir pilna ar negatīvu enerģētiku, kaut it diezgan jauna sieviete, bet atļauj sev rupji un kliedzot runāt ar pasažieriem, it īpaši ar cilvēkiem gados - tādu bija vairākums.
“... Iepriekš strādājāt, bet ne par konduktoru, jūs nezināt kā tas ir - strādāt ar cilvēkiem, ” saka mūsu gudriniece vecajai sievietei (!) , no kuras nevarēja saklausīt ne vārdu, savas bļaušanas dēļ. Nav pašai kauns?

Man ir jautājums, vai jums tiešam nav nekādas saprašanas par pieklājību un uzvedības normam kopumā? Visiem skaidrs, ka var būt stress un nogurums, bet ne tāda uzpausme! Un ja strādājāt kompānijā, tad laikam jāzin, ka klientam vienmēr taisnība, bet ja jūs, izvēlējāties šo darbu, tad nedrīkst pārkāpt pāri!

Interesanti, ka jums tik gribējas kārtību, bet piedzērušiem vīriešiem, kuri tikai un trokšņoja, ne vārda pretī. Palika bail, jo tas nav mierīgs pensionārs?

Ne prāta, ne goda, Žanna.

01.11.2019

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

T

Комментарии (29)

⛔️ 01.11.2019

Tak vajadzēja viņai ar kāju pa galvu!

ž Žanna Stoļarova 01.11.2019

Gudrinieks par roku palaišanu var iesūdzēt,

ž Žanna Stoļarova 01.11.2019

Cienījāmie pasažieri varbūt iemācāties lūdzu savus pienākumus nevis tikai tiesības. Un piedzērušiem tika aizrādīts par trokšņošanu. Ja kāds sitīs konduktoru vai kads no jums piecelsies un aiztāvēs viņu? Ne, jus tikai norējat konduktorus, bet sevi no malas neredzāt. Man nav negatīvīsma pret cilvēkiem.

Mrenaks Bravonis 01.11.2019

Es noteikti pamatotā situācijā aizstāvētu konduktoru, ja kāds no pasažieriem līstu pacelt rokas. Es tā vien (gadiem) gaidu, kad man būtu situācija, kad kādam sociāli mazvērtīgam cilvēkam "aiz pienākuma" likuma ietvaros varētu iedot pa seju.
Vēl jo vairāk konduktoru aizstāvēt būtu vērts, kaut vai tāpēc, ka pēc statistikas cilvēki jau neiesaistās palīdzēt līdzīgās situācijās.
Man gan ir pasīvi guļošs negatīvisms pret cilvēkiem. Es gan dzīvē pret visiem bez gaidīšanas izturos jauki, bet kretīniem atlaides dot nav vērc. Kretīni paliek kretīni, kā teica Ulmanis.

H Hedgehog 01.11.2019

Девушка, вы очень грубо обошлись с пожилыми людьми и это факт, уже никакие оправдания не смоют это. Человек всегда поможет человеку, дело только в степени его гуманности, вам, к сожалению, это не знакомо. Действительно, не стыда, ни совести.

H Hedgehog 01.11.2019

Девушка, вы очень грубо обошлись с пожилыми людьми и это факт, уже никакие оправдания не смоют это. Человек всегда поможет человеку, дело только в степени его гуманности, вам, к сожалению, это не знакомо. Действительно, ни стыда, ни совести.

Mrenaks Bravonis 01.11.2019

Ja pat cilvēks izturējies neakurāti, tad uzruna "djevuška" ir klasisks seksisma piemērs un pēc mūsdienu standartiem nepieļaujama rīcība līdzīgi kā šeit tiek aprakstīta konkrētā konduktore.

Saprotiet, mūsdienās pieaugušu sievieti uzrunāt par "meitenīti" ir tikai nedaudz mazāk rupji, nekā nosaukt par "kuci". Vīriešus arī var saukt par "kucēm" - bet tas šeit nav svarīgi.

T The_Truth 02.11.2019

Situācija: Jūs paprasījāt no pensionāra papildus naudu par biļeti, jo beidzas 25% atlaides laiks, un rupji uzbļāvat: “Cik tagad ir pulkstenis?! Laiks 15:00! Atlaide līdz 15:00!” - bija 14:35 un, protams, cilvēks gados nesapratīs, kāpēc un kā. Pati noskatījos, ka atlaide beidzas maršrutam Rīga-Jelgava 13:29-14:14, sanāk līdz diviem, vai nē?
Strādāt ar cilvēkiem ir grūti, bet ja nesanāk, Jūs esat dusmīga uz visiem, nevarat profesionāli un cilvēciski sazināties, lūzdu, nemociet ne sevi, ne citus!

ž Žanna Stoļarova 02.11.2019

Ja, cilvēks mani nedzirdēja un es viņu pateicu skaļāk nevis uzbļāvu ka jūs cienījama sakāt, bet kāpēc jūs nedzirdējat ka es viņai atvainojos? Tātad dzirdējat to ko gribējāt nevis to ko vajag. Un to ka piedzērušiem arī bija aizrādīts jūs protams nedzirdējat, bet uzbrūkt ir jauki neizpētot situāciju dziļāk. Ne es izdomāju 25% un laiku līdz cikiem viņi ir, bet priekšniecība un es tikai izpildu viņu rīkojumus, ja varbūt biju nekorekta, bet dēļ trokšņa vilciena pusi nedzirdēju ko teica sieviete, mēs pārprātam viena otru, bet jus uzrīkojat traci. Jūs domājat man patīk no kada kaut ko pieprasīt un aizrādīt? Nepatīk gan, tapēc nevajag uzpūst to kā nebija domāts. Varbūt es nemāku paturēt savas emocijas pie sevis, bet cenšos kaut ka tomēr ievērot tos, kaut nesanāk tik labi un tās nenozīmē ka esmu sliktā. Es sevi neattaisnoju, un abzinos savu vainu, ja satikšu kadreiz vēl to sievieti, tad pieiešu un atvainošos, jo neesmu tads monstrs, kadu jus mani te uztaisījat.

T The_Truth 02.11.2019

Es māku atšķirt skaļu runāšanu no kledziena :)
Iemesls, kāpēc es šo visu rakstu ir viens - tā bija pirma reize, braucot katru dienu uz Rīgu un atpakaļ uz Jelgavu, kad notiek tāda šausmu filma - konduktors ir agresīvs uz pasažieriem, cilvēkiem gados! Tas nav pusaudži, kas ākstās! Pilnīgs nonsenss - vajag kontrolēt sevi. Aizmirsāt, ka tas ir Jūsu darbs, par ko maksā naudu!
Manā vagonā bija vairāki piemēri ar vienādi nepieņemo atteiksmi, Jums atgādināt?
1. sieviete ar lielam somam rokās, kura iegāja vagonā un neaiztaisīja aiz sevis durvis, par ko saņēma uzbrucienu;
2. pensionārs ar biļeti, kuru piemēru rakstīju iepriekš;
3. sieviete gados, ar līdzīgu situāciju, bet Jūs negribējat viņu dzirdēt, par ko saņēma atbildi, ka viņai nebija pieredzes strādāt par konduktoru. Sieviete sēdēja man blakus un šis fragments ir ierakstīts uz diktofonu - nebija nekādas atvainošanās;
4. 2 puiši iegāja vagonā, tikko apsēdās bet kas bija teiks priekšā? Pareizi, Jūs, miļā, Žanna, sēžot sākat: “ko jūs gaidat - kur biļetes?” Ir jāskrien, lai uzrādīt biļeti?
Pat domāt negribas, kas varēja notik pārējos vagonos...
Visi cilvēki klusēja, neviens Jums neko nebija teikusi par tādu uzvedību, es arī, bet atnākot mājās, sapratu - nevajag par šo klusēt!

Likumsargs 02.11.2019

Kur, kur, bet transportā lielākajā daļā gadījumu pasažierim NAV taisnība!
Mūsdienu pasažieri zin savas tiesības, bet pienākumus nezin!
Atļaušos atgādināt pasažiera pienākumus:
- iekāpjot vilcienā pasažierim ir jābūt braukšanas dokumentam, ja tāda nav, tad bez lieka atgādinājuma jāiegādājas pie konduktora;
- izmantojot atlaides, pasažierim bez atgādinājuma ir jāuzrāda dokumentu, kas dod tiesības uz atlaidēm;
- atrodoties vagonā pasažierim ir jāuzrāda braukšanas dokumentu bez atsevišķiem uzaicinājuma un atgādinājuma;
- vagonā atrodoties aizliegts traucēt citiem pasažieriem;
- aizliegts atrasties alkohola reibumā;
- aizliegts lietot alkoholu;
- aizliegts smēķēt;
Cik esmu lietojis vilcienus un redzējis konduktora - pasažiera konfliktus, tad taisnība vienmēr ir bijusi konduktoram.
Vēl man tracina, kad iekāpj un saka konduktoram - man tikai vienu pieturiņu. Cienītie, arī viena pieturiņa maksā naudu, bet mūsu gudrie pasažieri to negrib saprast.

Braucot bez biļetes pasažieris priecājas, ka ir ieekonomējis, bet realitātē apzog sevi, jo pasažieru uzskaite tiek veikta pēc pārdoto biļešu skaita un ja pasažieru maz, tad pieturu slēdz vai vilcienu noņem.
Tagad jau ir atsevišķas pieturas, kuras tiks slēgtas un lielāko tiesu pie vainas ir šie vienas pieturas braucēji, kas uzskata, ka par biļeti var nemaksāt!

PASAŽIERIM NEKAD NEBIJA, NAV UN NEBŪS TAISNĪBA!

ž Žanna Stoļarova 02.11.2019

Labi cienījama The_Truth nākošreiz es arī ierākstīšu un fotogrāfešu pasazieru uzvedību, un attieksmi, un likšu neta, lai skatāties sevi no malas cik jūs pareizi, un skaisti no malas. Tad atbildiet man lūdzu kam to biļeti vajag man vai jums? Konduktoram pret pasažieri vispar nav tiesību, labi, lai tā ir. Un ko jūs panācat ar šo? Mums jau tā trūkst konduktoru, nav kas strādā, negrib ne viens nākt un strādāt ar jums. Drīz vispar nestrādās neviens šajā amata, būs ļoti labi.

Likumsargs 02.11.2019

Vispār ar to ierakstīšanu un filmēšanu uzmanīgi!
Lai to darītu, jums ir jāsaņem otras puses atļauja, savādāk var dabūt tiesu darbus.

ž Žanna Stoļarova 02.11.2019

Nu viņai arī vajadzēja pajautāt man atļauju vai drīkst ierākstit sarunu, tās nesekoja, tatad viņa pārkāpa datu aizsārdzību likumu. Nu es arī varu tagad viņu iesūdzēt, plus man viņa šeit seko, vajā un zin ko es šeit daru. Un kā tas saucas tadā gadījuma?

T The_Truth 02.11.2019

Aha, tad provokācija izdevās! Man nav nekādu ierakstu, bet arī Jums nav attaisnojuma maniem vārdiem, jo tā ir taisnība. Kur es būtu teikusi, ka nav sliktas attieksmes no pasažieriem? Mēs visi to labi zinam.
Mans galvenais sašutums - Jūsu atteiksme - pilnīga bezcieņa un familiāritāte pret cilvēkiem gados, ko es dzirdēju, bet Jūs to nevarat vai negribat saprast.

T The_Truth 02.11.2019

Nuja, tas taču ir tik grūti, ieraugot zem sūdzībām komentāros objektu ar vārdu Žanna, kurš tikai un sūdzas par visu, saskatīt skandalozo konduktoru.

R RXX 02.11.2019

Klau, jums nav ko darīt sestdienas vakarā? Vai kāds ir cietis? Ko panācāt ar savu “drosmi”? Ja Jums tiešām tik loti nepatika konduktore, Jūd varējāt aizrādīt “tiešraidē”, nevis drukāt n-tos komentārus post factum ? Taisnības cīnītāja atradusies!

T The_Truth 02.11.2019

Personīgi man palika kauns, ka es, ka arī visi cilvēki vagonā klusēja. Ja visi klusēs - tāda attieksme pret veciem cilvēkiem turpināsies.

A arnitaa 02.11.2019

Iekšu nepietika uzreiz aizrādīt, ja jau tiešām tā rīcībā bija tik neadekvāta, kā Jūs sakāt? Anonīmi internetā, atvainojiet par izteicienu, gudri d***t gan visi gudri.

T The_Truth 02.11.2019

Nevar pamanīt to pēc viņas atbildem? Lūk, šis portāls paredzēts tam, lai izteikt sūdzības, ko es arī izdarīju.

T The_Truth 02.11.2019

Pēc viņas atbildem šeit to nevar saprast? Portāls paredzēts tam, lai izteikt sūdzības, ko es arī izdarīju.

D Dace Koltova 02.11.2019

Jusu gadijuma vispar liktos miera ! Jo pasažieri vienmer uzvares ,bet Jus var atlaist no darba ,jums to vajag? Dažreiz dzivè ir labak neko neuzsakt lai nerastos liekas problemas.Runajot par Jusu darbinieku skaitu cik zinu driz vilcienos vairs nebus konduktoru bus E sistemas tapec ari uznemums vairs nevienu darba nepienem.

ž Žanna Stoļarova 02.11.2019

Pieņem gan, plakāts par darba piedāvājumu vel joprojam ir redzāms. Es liktos mierā, ja cilvēks mani šeit nevājatu un norādītu uzreiz uz manām kļūdām, nevis man aizmuguras. Bet arī E sistēmu kads kontroles. Nu tad tā tam arī janotiek, ne ko neesmu noziegusies un pasazierus neesmu apzāgusi, lai kaunetos par to.

Likumsargs 05.11.2019

Neceriet, ka nebūs konduktori! Būs un līdz tam laikam arī sodi būs stipri lielāki par braukšanu bez biļetes.
99 gadījumos no 100 pasažierim nav taisnība, bet ir nekaunība. Tiesības savas zin, bet pienākumus nē!

ž Žanna Stoļarova 02.11.2019

Kur es kundzei teicu "Tu". Atšķirība no jums es cilvēkus vienmēr uzrunāju uz "Jūs". Tiešām kur bija problēma man to pateikt acīs? Drosme pietrūka vai, bet aizmuguras varone esat.

T The_Truth 02.11.2019

Atšķirībā no manis? Ko Jūs tur sev sagudrojat? Familiāritāte nav banāla uzrunāšana uz “Tu”...

T The_Truth 02.11.2019

Man viss ir skaidrs, Žanna, Jūs pierādījat savu nekaunību. Lai viss paliek uz Jūsu sirdsapziņas. Novēlu jauku vakaru!

D Dace Koltova 03.11.2019

Ja Jūs vajā var versties policijā ar iesniegumu.Ir tads pants par cilvēku vajāšanu ,ipaši ja Jūs stradajat Latvijas Dzelsceļš tad atri vien šo konfliktu var atrisinat.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы