РешеноPasažieru vilciens - Pateicība!

Liels paldies vilciena vadītājam 02.05.2022 rītā, maršrutā Dole-Rīga, vilciena nr.6205, ka viņš pagaidīja mani, skrienošu pa platformu.. Kādas 10 sekundes, varbūt sīkums, taču pateicoties tieši viņam, es paguvu uz vilcienu. Sirsnīgi pateicos!

02.05.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Жалоба успешно разрешена Baiba.I 03.05.2022

Nekādu sūdzību, viena vienīga pateicība :)

B

Комментарии (1)

B Bella36 02.05.2022

Super, Dobelē dzelzceļa pāreja, kas domāta gājējiem, ļooooti bieži ir ciet un tieši no rīta, kad cilvēki steidzās uz vilcienu, autobusu un viņi īpaši nereāģē uz sūdzībām, pat Bez Tabu ir bijuši vairāki sižeti, tieši par šo pāreju... Piebildīšu, ka to nav izveidojuši paši gājēji... Šī pāreja ir nobruģēta un ar ceļa zīmēm... Bet milzīgs prieks, ka vilciena mašīnists pagaidija steidzigo pasažieri :) (... Un nav svarīgi no kuras puses šis pasažieris steidzās)

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы