Pasažieru vilciens - Slikts serviss

Pasažieru vilciena aplikācija bieži nestrādā korekti ne uz android ne ios ierīcēm. Biļeti nav iespējams iegādāties interneta un mūsdienīgam cilvēkam tas rada apgrūtinājumus. Kā ari ja uzņēmums sniedz iespēju iegādāties biļeti interneta, tad nodrošināt normālu tas darbību. Jo ne vienmēr ir skaidri maksāšanas līdzekļi un kontrolieri to nesaprot. Fuuu... Kā ari problēma ar aplikāciju netiek risināta vairākus gadus.

03.10.2022

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

B

Комментарии (1)

A andris 03.10.2022

Baisa tendence - pieradums visu veikt attālināti. Rezultāts: skaidras naudas aprites ierobežošana, komunikācija ar čat-botiem (gan zvani, gan e-pasts), ierobežota piekļuve pakalpojumiem dēļ interneta vai mājas lapu serveru kļūdaina darbība un tt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы