Pasažieru vilciens - Slikts serviss

Labdien! Braucu ar pasažieru vilcienu no un uz darbu no Jelgavas uz rīgu un atpakāl. Pirmkārt, kāpēc no rīta ir izņemti 2 vilcieni? Tad, kad ir pandēmija transportam vajadzētu kursēt biežāk, nevis tik reti. Otrkārt, kāpēc vakaros ir parādījušies vilcieni ar četriem vagoniem? Tas, lai būtu lielāka drūzmēšanās pandēmijas laikā? Un visbeidzot, treškārt, vilcieni ir nolietoti, tajos ir grūti iekāpt un izkāpt. Biju Lietuvā un Igaunijā, prieks par mūsu kaimiņu izdarību un kompetenci šajos jautājumos. Man ir kauns, par jums, pasažieru vilcien!
Ar cieņu - Marika [slēpt]@inbox.lv

17.09.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

M

Комментарии (5)

V vitols 17.09.2021

Tik kvalitatīvi un droši vilcieni,kurus saražoja PSRS laikā vairs nebūs nekad.

H Helsu 17.09.2021

"treškārt, vilcieni ir nolietoti,"
Jūs pats atbildējat uz visiem jautājumiem.
Nav brīvu vagonu un lokomotīves kuras palaist reisos.
Rezerves daļas, tik vecai tehnikai jau isti vairs neviens neražo.

Likumsargs 18.09.2021

Nepiekrītu!
Uz Jelgavu un no Jelgavas darba dienās no rītiem un vakaros vilcieni kursē reizi 30 minūtēs!
Vilcienu tehniskais stāvoklis ir normāls un mūsu pasažieriem atbilstošs.

M Marika 08.10.2021

Jūs varat nepiekrist vai piekrist, es izstāstīju faktu kā tādu. Ir izņemti vicieni 7.53 un 8.01. Vilcieni ir pārpildītu un tajos jābrauc līdz Rīgai 45 min. Tas nav trolejbuss vai autobuss, kur cilvēki brauc 10 vai 15 minūtes.

M Mixx 19.09.2021

vienreiz braucam ar kolegi viens virietis iegaja vilcienu salaiduma un pacuraja, tas bija pretigi , normalu cilveku sokeja

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы