www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Pilni vagoni, nav kur iekāpt!

Pasažieru vilciens - Pilni vagoni, nav kur iekāpt!

Vilciens Lielvārde-Rīga 7: 27 un 8: 31 brauc ar pārpildītiem vagoniem, nav vietas kur iekāpt pat tamburā. Visi viens otram uz galvas un pilnīgi nav ko elpot! Ja būtu kāds saslimis ar Kovidu, tad te būtu labvēlīgākā vieta, kur vīrusam izplatīties! Pie tādas situācijas, dažs labs vēl izdomā kāpt vilcienā iekšā ar velosipēdu, sasmērējot pasažieriem drēbes. Nu a ko darīt, vajag tak tikt uz darbu. Tas notiek katru dienu, pat konduktori ir šokā. Ja Pv vadība prastu analizēt un pētīt informāciju, būtu skaidrs, ka pievienojot šiem reisiem papildus vienu vagonu, šo situāciju varētu atrisināt. Varbūt kādos citos virzienos arī ir tāda problēma? Pilsoņi, pievienojiet lūdzu savus komentārus. Paldies.

05.10.2023

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Комментарии (12)

R Regular_Karen 05.10.2023

Sorry, es nepilsone. Es tad laikam paklusēšu.

E eksperts1 06.10.2023

Malacītis. Zini savu vietu. :)

M micire 05.10.2023

Nekā

M micire 05.10.2023

Neviens te neko nemetīs un neanalizēs,kungi taču uz darbu ar vilcienu nebrauc,un ierēdņi trīc par savu vietu un strādāt negrib.

V Valdis Armands 12.10.2023

Lai kāds ierēdnis, kas ir atbildīgs par vilcienu satiksmi, aizbrauc uz darbu ar rīta reisu (piem. Lielvārde-Rīga). Tad uzreiz sapratīs kas ir jāpiekoriģē.

S Spuris 06.10.2023

Ir nu gan idiņš ka tic kovidšovam. Ej labāk kājām ka nepielīp tavs stulbums citiem arī vagonā

V Valdis Armands 12.10.2023

Kovids ir kā argumentēts piemērs. Stulbums ir tas, ka Spuris no rīta neizdzēra tās tabletes, ko ārsts izrakstīja.

V Valdis Armands 13.10.2023

Kovids ir kā argumentēts piemērs! Stulbums ir tas, ka Stūris no rīta neizdzēra tās tabletes, ko ārsts izrakstīja.

A Aaaggg 06.10.2023

Vienkārši interesanti,kāpēc pa dienas reisiem,kad pustukši vagoni braukā ir padoti vilcieni ar 6 vagoniem,bet pik stundās ar 4 vagoniem...Kur loģika?Un vēl paši grib paaugstināt piemaksu par 1€ tiem ,kas brauc dīzeļvilcienos?

V Valdis Armands 12.10.2023

Tas ir labs jautājums! Varbūt "Pasažieru Vilciens" var atbildēt pilsoņiem, kādēļ pa dienas reisiem ar pustukšiem vagoniem tiek padoti vilcieni ar 6 vagoniem, bet pika stundās iet 4 vagoni? Lūdzam piekto vagonu pika stundās!

S Simona_S 03.11.2023

Jā, piemaksa par komfortu un ātrumu - jāsēž pie smirdīgas tualetes, kurās bieži vien pasažieri smēķē. Ļoti adekvāti :))

A Anna220 14.12.2023

Jā, vēl joprojām nekas nav mainīts, palicis ir tikai sliktāk.
Pēc Saraksta izmaiņām, Noslogotajās stundās, kad cilvēki brauc uz un no darba, vilcieni ir pārpildīti. Nonācis jau līdz tam, ka fiziski netiek iekšā. Cilvēks nevar normāli aizbraukt uz darbu.
Pasažieru vilcienam ir pilnīgs PO par savu sniegto pakalpojumu kvalitāti. Arī par saviem darbiniekiem viņi izturas ar necieņu, liekot strādāt tādos apstākļos. Pretīm, jau laikam, viņi neko nevar teikt, proletariāts tiek apspiests un tam var tikt liegtas pamattiesības uz iztikas minimumu (domāts - atlaists no darba).

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы