www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Nepatiesa informācija

Pasažieru vilciens - Nepatiesa informācija

Vienmēr kad braucu mājās no treniņiem, ja atnāk jaunais Vivi vilciens posmā Rīga-Ogre 20: 23, pirmajā vagonā pašās pirmās durvis neatveras, tāpat kad vairākas reizes nospiež pogu. Es vienreiz gandrīz kritu panikā, jo domāju ka vilciens aizbrauks un netikšu atpakaļ mājās un jāgaida nākamais kautkur 21 un atbraukšu pārāk vēlu. Lūdzu parūpējaties lai visi tiek iekšā vilcienā. Paldies!

04.06.2024

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

Дополнено salaspil1ete 04.06.2024

Es aizmirsu pierakstīt klāt, ka braucu no Vagonu parka uz Doli vai Ogri.

Дополнено salaspil1ete 04.06.2024

Un lūdzu salabojiet Vivi vilciena karti aplikācijā. Katru dienu redzu, ka vilciens Rīga-Aizkraukle brauc ar 150+ minūšu kavējumu bez nekāda paziņojuma. Kad rāda, ka tas vilciens piestājās Vagonu parkā, tas nemaz nav tur. Īstenībā tas vilciens jau sen atbraucis uz savu galapunktu.

Комментарии (3)

Atvainojamies par situāciju, kuru Jums ir nācies piedzīvot! Vilcienu ražotāji ir apzinājuši šo problēmu un strādās pie tās novēršanas. Tikmēr aicinām laikus vērsties pēc atbalsta pie konduktora kontroliera.
Tāpat noris darbs pie uzlabojumiem, lai būtu raita sinhronizācija starp vilcienu informatīvo sistēmu un vilcienu kustības reāllaika karti.

M mirstigais 04.06.2024

likvidējām RVR, tagad paši nopirkām čehu sūdus kas lūzt :D

A asdasd123 04.06.2024

купили шлак , попилили бабла , а вы дорогие клиенты - платите деньги и наслаждайтесь . эх латвия ...

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять условия». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы