www.sudzibas.lv Pasažieru vilciens Neomulīga braukšana

Pasažieru vilciens - Neomulīga braukšana

Īsti nezinu ar ko sākt. Aprīļa beigās braucu ar “vivi” elektrovilcienu no Rīgas uz ikškili, tālāk ar auto. Ikdienā reti sanāk braukt. Vilciens izbrauca 14: 39 min.netālu no Rīgas stacijas visam vagonam biļetes pārbaudīja neliela auguma sieviete, tieviņa pavisam, ar dzeltenu vesti, tumšajiem matiem. Birkā vārds olga, viņa ir kontroliere un kaut kādi cipari. Telefons skaļi nopīkst kad katram pārbauda biļeti. Skaļums nav jābūt uz pilnu "klapi". Kontroliere spiežas sēdošiem cilvēkiem virsū, nesaprot, ka viņiem tas ir nepatīkami, traucē braucējus. Mati izskatijās taukaini, sen nemazgāti.

03.06.2026

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

E

Комментарии (3)

I Iraīda K 03.06.2026

Jums ir visas iespējas iet ar kājām vai izmantot personīgo auto. Stulbi norādīt kontrolierim uz "skaļu inventāru"jo tas visticamāk nav no viņa atkarīgs. Kontrolierim pirmkārt inventāru iedala darba devējs darba pienākumu veikšanai un otrkārt Jūs neaizdomājāties, ka tas ir domāts ērtībai, lai būtu dzirdams, ka biļete ir noskenēta, jo vagonā tomēr ir liels troksnis..

I Iraīda K 03.06.2026

Jums ir visas iespējas iet ar kājām vai izmantot personīgo auto. Stulbi norādīt kontrolierim uz "skaļu inventāru", jo tas visticamāk nav no viņa atkarīgs. Kontrolierim pirmkārt inventāru iedala darba devējs darba pienākumu veikšanai un otrkārt Jūs neaizdomājāties, ka tas ir domāts ērtībai, lai būtu dzirdams, ka biļete ir noskenēta, jo vagonā tomēr ir liels troksnis..

A Aivars Fe 03.06.2026

Godīgi sakot, jūsu sūdzības būtību tā arī nesapratu. Ar ko tieši Jums traucēja darbinieks, kurš vienkārši pildīja savus darba pienākumus?

Interesanti, ka tad, kad vilcienā brauc iereibuši, smirdīgi pasažieri, kuri skaļi klausās mūziku vai video telefonos un traucē apkārtējiem, sūdzības parasti neviens neraksta. Taču šajā gadījumā rodas iespaids, ka runa nav par kādu reālu problēmu, bet gan par personīgu nepatiku un vēlmi aizskart cilvēku, kurš dara savu darbu.

Pirms publiski kritizēt citus, varbūt būtu vērts objektīvi izvērtēt situāciju un padomāt, vai šāda sūdzība patiešām ir pamatota.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы