LV RU

Pasažieru vilciens - Krāpšana

Pasažieru vilciens, aizsūtot viņiem cv jūs tiksiet uzaicināts uz darba interviju, pēc tam jūs tūlīt praktiski pieņems! Sākumā izvazās pa kabinetiem utt. Tad iedos ovp lapu lai izejat uz Rīgas 1. Slimnīcu, samaksāt vajadzēs ap 120€ (itkā esot noslēgts līgums ka būs jāmaksā 90€) pasažieru vilcienā Sola ka atmaksās pēc 3 Mēneši šo summu (meli) apmācības itkā plus mīnus normālas! Tad viņu priekšnieks Māris Tračums jūs izsauks uz kabinetu divatā parunāt! Izlamās, pa smiesies par jums un beigās atlaidīs īsti darbu ne sākot! Pārrēķina nekāda nebūs par apmācību periodu, tie ir meli ka būs! Un atmaksu par ovp negaidiet! Neiesaku nevienam pasažieru vilcienu kā darba vietu

07.02.2020

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (7)

A AK-74 07.02.2020

OVP var iziet kur vien grib, maksā +/- 30EUR

D dzimatijs19 07.02.2020

Jā protams, bet tam kurš nezin Pasažieru vilciens nosūta kur viniem izdevīgāk

O Otis 10.02.2020

Atkarībā kādas pārbaudes. 30eiro tas ir pats vienkāršākais variants, bet cik zinu, tad vidēji jau grozās ap tiem 50-60 eiro. Ja darba devējam ir kādi līgumi ar kādu medicīnas iestādi,tad pastāv arī iespējamība ,ka tas ir lētāk izmaksu ziņā. Par OVP atmaksu - tas ir kā vienojās. Šķiet arī pēc darba likuma nav noteikts,ka tas būtu jāatmaksā obligāti. Savstarpēja lojalitāte.

A AK-74 07.02.2020

Nu principā visi ar kādu saprašanu apveltīti cilvēki to zin...

Likumsargs 07.02.2020

Pasažieru vilciens nosūta uz OVP, bet kur to iet, tā jau ir jūsu izvēle! PV iesaka 1.slimnīcu, jo PV darbinieki pārsvarā iet tur, bet kur iet, tā ir jūsu izvēle. MK noteikumi Nr.219!
Kas attiecas par OVP apmaksu, to lemj darba devējs, bet zinu, ka stājoties darbā pirmā OVP ir jāapmaksā pašam, pārējās apmaksās darba devējs!
Kas attiecas par apmaksu mācību laikā - skatiet savu līgumu, kas tur teikts!

R Rolox228 09.02.2020

Nu par nolamāšanu un atlaišanu, pirmkārt nevajag ņemt slimības lapu apmācību laikā jo nevienam darba devējam tas nepatīk. Par nolamāšanu, nevajag būt izlecējam.

L Lietas kursā 09.02.2020

Atļaušos mazliet pastāstīt-lai nerodas nepareizs priekšstats. Ja darbinieks (arī tas kurš mācās ir jau darbinieks) aiziet pie ārsta un ir konstatēta darba nespēja, atvērta darba nespējas lapa, par to ir jāinformē darba devējs, un uz mācībām nav jānāk. Bet šajā gadījumā darbinieks, acīmredzot, uzskatīja sevi par visgudrāko - par darba nespējas lapu neinformēja un turpināja apmeklēt mācības. Protams, ka ilgi tādas lietas nevar noslēpt.

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы