LV RU

Pasažieru vilciens - Ierašanās laiks

Līdz šim par Pv nav bijušas sūdzības, izmantoju, lai dotos uz darbu, lēti, vienmēr laikā, ja arī kavējas, tad tikai dažas minūtes. Nu jau otro reizi gadījies, ka vilciens pienāk krietni vēlāk kā plānots pietam bez jebkāda brīdinājuma un informācijas ne pv.lv, ne citos soc. Tīklu lapās. Lūgums regulāri atjaunot informāciju pasažieriem, lai kavējuma gadījumā varētu saplānot turpmāko maršrutu.

01.02.2021

Uzņēmums saņēma paziņojumu par šo sūdzību

D

Комментарии (2)

B Buhariks 01.02.2021

Dzelzceļš bija slidens, tāpēc vilciens ieradās vēlāk

N nar1na 14.02.2021

Prātā kaut kā neienāk, ka sliedes ir slidenas, līdz ar to bremzēšana ir jāveic piesardzīgāk un savlaicīgāk? Ja gribat, lai vilciens pasteidzas, tad līdz ar to steigšanos mierīgi pabrauks garām Jūsu stacijai, jo nepaspēs nobremzēt. Vilciena sastāvi arī nav tie jaunākie, bez tehniskām problēmām ziemā neiztikt. Acīmredzot, loģiskās domāšanas trūkums šeit ir acīmredzams!

Добавить комментарий

Положительное Нейтральное Негативное
Загрузить файлы

Наш интернет-сайт использует файлы куки (cookie) для того, чтобы сделать работу более дружественной и эффективной для пользователей. Чтобы обеспечить выполнение всех функций сайта, нажмите кнопку «Принять файлы». Для более подробной информации ознакомьтесь с нашими правилами обработки файлов cookie и с нашими правилами обработки персональных данных.

Принять файлы